Kąpielowy relaks na poddaszu

Kąpielowy relaks na poddaszu

Opis aranżacji

Łazienka na poddaszu z oknami dachowymi dostarcza niezapomnianych wrażeń zmysłowych, zwłaszcza jeśli wyposażona jest w wannę. Aromatyczna kąpiel przy dźwiękach uspokajającej muzyki z widokiem na rozgwieżdżone niebo to wspaniały sposób na wieczorny odpoczynek i dobry sen.  

Nawet tak małe pomieszczenie, jak to przedstawione na aranżacji można urządzić wygodnie, wyposażyć we wszystko, co niezbędne w każdej łazience. Wystarczy umiejętne wykorzystanie skosów i rozkładu ścian oraz jak zawsze odrobina fantazji. W uzyskaniu efektu optycznego powiększenia przestrzeni na pewno pomaga dominująca we wnętrzu jasna kolorystyka. Biała barwa w połączeniu ze światłem słonecznym oraz duże okrągłe lustro ścienne sprawiają, że pomieszczenie wygląda na większe niż w rzeczywistości. Nieco surowy wystrój przełamują drewniane sprzęty i dodatki takie jak stolik pod umywalką, mata czy praktyczny łazienkowy stołeczek oraz umieszczone na blacie kwiaty. To one wprowadzają przytulną atmosferę sprzyjającą zabiegom pielęgnacyjnym. Stylizację ożywiają podłogowe czarno-białe płytki w formie szachownicy, dlatego nie jest ona monotonna ani nudna.

Jednak bez odpowiednio dobranego wyposażenia, w tym także estetycznej i funkcjonalnej armatury relaks w łazience nie byłby możliwy. Jest w niej zatem przede wszystkim wanna z baterią z serii Algeo. Kolekcję wyróżnia prosty kształt, interesujący motyw klepsydry zastosowany w korpusach oraz rączki uchwytów o idealnie płaskiej powierzchni. Baterii towarzyszy rączka natrysku o ładnej okrągłej formie oraz praktyczny, zapewniający bezpieczeństwo i wygodę uchwyt wannowy z mydelniczką. Jest tu również otwarta kabina prysznicowa z zestawem natryskowym Squerto Lux wyposażonym w kwadratową deszczownię, 1-funkcyjną rączkę natrysku i użyteczną półkę na kosmetyki z regulacją mocowania. W parze z zestawem występuje bateria natryskowa Algeo Square o nowoczesnej, geometrycznej formie. Użytkownik może zatem wybierać pomiędzy kojącą kąpielą w wannie i przyjemnym, orzeźwiającym prysznicem. Komfort w strefie umywalki zapewnia bateria Algeo z obrotową wylewką oraz stolik z szufladami i półką na kosze, dzięki którym wszystko, co niezbędne do pielęgnacji jest zawsze w zasięgu ręku.

Pomieszczenie
Przeznaczenie
Kolor

Podobne aranżacje

Czarny design w małej łazience
Czarny design w małej łazience