Kompletna wygoda

Kompletna wygoda

Opis aranżacji

Jaka powinna być wygodna łazienka? Na pewno przestronna, ze swobodnym dostępem do wszystkich sprzętów i urządzeń sanitarnych. Choć pomysł na połączenie jej z sypialnią, może dla niektórych być zaskakujący, jednak takie rozwiązanie jest nie tylko interesujące wizualnie, ale także zapewnia użytkownikom komfort i intymność. Wnętrze staje się doskonałą przestrzenią dla dwojga.

W aranżacji, łazienka i sypialnia oddzielone są jedynie częściowo wykonaną z kamienia ścianą, co znacznie ułatwia poruszanie się pomiędzy nimi. Jest to ważne szczególnie wieczorem, gdy po rozgrzewającym prysznicu szybko można znaleźć się w ciepłym łóżku. Rankiem zaś bez konieczności przechodzenia przez zimny hol, wziąć orzeźwiającą kąpiel w obszernej wannie lub luksusowo urządzonej kabinie.

W pomieszczeniu panuje idealna harmonia i relaksujący nastrój. Minimalistyczne wnętrze łazienki ożywione zostało elementami w odcieniach brązu i beżu, takimi jak nablatowe umywalki, panele podłogowe, dywan czy wreszcie niewielki drewniany stołeczek. Wprowadzają one przytulny klimat i wspaniale nawiązują do wystroju części sypialnianej – nocnego stolika czy ciekawie zaaranżowanej delikatnie podświetlonej ściany.

Komfort w łazience zapewnia również elegancka armatura - baterie z serii Espacio o ładnej, subtelnej linii oraz kompletny zestaw podtynkowy z baterią i deszczownią Algeo Set. Umieszczony za szklanymi drzwiami przyciąga uwagę ciekawym minimalistycznym designem podkreślonym lśniącą chromowaną powłoką. Z armaturą znakomicie komponują się akcesoria z efektownie prezentującej się serii Grace.

Umiejętne połączenie łazienki ze strefą wypoczynku daje niepowtarzalny efekt wizualny, ale przede wszystkim jest świetną propozycją dla wymagających użytkowników ceniących wygodę i estetykę na najwyższym poziomie.

Pomieszczenie
Przeznaczenie
Kolor

Podobne aranżacje

Stylowy komfort
Stylowy komfort