Łazienka w klimacie Spa

Łazienka w klimacie Spa

Opis aranżacji

Zapewne każdy choć raz marzył o przestronnej i komfortowej łazience, domowym salonie kąpielowym, w którym można poczuć się jak w prawdziwym luksusowym SPA.

Wnętrze z dużym tarasowym oknem na pewno doskonale spełnia taką funkcję. Światło słoneczne, które dociera do łazienki, sprawia, że wydaje się ona większa i jaśniejsza. Ściany i podłogę zdobią duże płytki z delikatnym fornirem. Jednolite tło urozmaicają podłużne pasy z wyraźnie zaznaczonym motywem liścia paproci, tak jakby wskazywały użytkownikowi strefę umywalki i wanny. W pomieszczeniu oprócz odcieni szarości dominuje biel, dzięki temu wygląda ono niezwykle świeżo i estetycznie. Wysoka roślina w doniczce ustawiona na posadzce, kwiat w szklanym wazonie oraz drewniane dodatki znakomicie ocieplają łazienkowe wnętrze. Nadają mu przytulności, umilają wypoczynek.

Strefę kąpielową tworzy przede wszystkim wolnostojąca wanna usytuowana naprzeciw okna. W dzień pozwala na przyjemną kąpiel z widokiem na zieleń, nocą zaś zapewnia relaks w świetle księżyca i gwiazd. W parze z wanną występuje elegancka bateria wielootworowa w pięknym wykończeniu: biały-chrom wyposażona w ceramiczny przełącznik wanna/natrysk i wyciąganą rączkę natrysku z ekskluzywnej serii Adore White/Chrom.

Bardzo efektownie prezentuje się głęboka okrągła umywalka w kształcie misy umieszczona na podłużnym kamiennym blacie, które jest świetnym miejscem na kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji. Towarzyszy jej funkcjonalna bateria podtynkowa także z kolekcji Adore White/Chrom. W strefie umywalki nie mogło zabraknąć również dużego lustra o prostej, minimalistycznej formie i praktycznych, zamykanych szafek na ręczniki.

Po aromatycznej kąpieli można odpocząć na wygodnej leżance z eleganckimi poduszkami, poczytać ulubioną lekturę, oddać się relaksowi przy dźwiękach uspokajającej muzyki. Prywatna łazienka w klimacie SPA ujmuje niepowtarzalną atmosferą, jest luksusowa i nowoczesna.

Pomieszczenie
Przeznaczenie
Kolor

Podobne aranżacje

W nastrojowej łazience
W nastrojowej łazience
Hotelowy splendor
Hotelowy splendor
Eklektyzm we francuskiej odsłonie
Eklektyzm we francuskiej odsłonie