Pastelowy komfort

Pastelowy komfort

Opis aranżacji

Kolor ma znaczenie! Nie od dziś wiadomo, że barwy oddziałują na nasze zmysły i emocje, a ich właściwy dobór jest kluczowy w aranżacji wnętrz, nie tylko w myśl zasad feng shui. Łazienka w kolorach pastelowych – jasnych i spokojnych – pozwala na wyciszenie się po pełnym doznań dniu, a rankiem na łagodne wejście w tryb wysokiej aktywności. W ukazanym wnętrzu kolorowe pastele występują tylko w postaci glazury na dolnej części ściany. „Betonowe” szarości ścian i podłóg oraz akcenty industrialne sprawiają, że stylizacja nie jest cukierkowa. Efekt ten wzmacnia wyrazisty, heksagonalny kształt płytek.

Dobrze urządzona łazienka jest przede wszystkim funkcjonalna, dlatego w strefie kąpieli możemy skorzystać z relaksu w pełnej piany wannie, wziąć prysznic pod wysoko zamontowaną deszczownią lub skorzystać z natrysku przy użyciu węża natryskowego. Pomogą w tym chromowana bateria wannowa ścienna Ferro One z wygodnym regulatorem strumienia i temperatury oraz zestaw natryskowy przesuwny z deszczownią Rondo Lux o regulowanym rozstawie uchwytów. Komfort korzystania z łazienki podnoszą przydatne akcesoria, takie jak zamontowana nad wanną szklana półka na kosmetyki oraz chromowany wieszak na ręczniki przy dużej umywalce z baterią Ferro One o praktycznej, obrotowej wylewce. Duże okrągłe lustro gwarantuje wygodę podczas toalety i wykonywania makijażu. Biały ścienny grzejnik nie tylko ogrzewa łazienkę i ładnie harmonizuje kolorystycznie z całym wnętrzem. Dzięki niemu możemy też użyć ciepłego i suchego ręcznika.

Kontrastowy element, dodający przytulności temu nowoczesnemu, minimalistycznemu pomieszczeniu, to zielona roślina na taborecie.

Pomieszczenie
Przeznaczenie
Kolor

Podobne aranżacje

Modułowa łazienka domowa
Modułowa łazienka domowa
Relaks w turkusie
Relaks w turkusie
Czerń i kolor
Czerń i kolor