Praktyczny design dla każdego

Praktyczny design dla każdego

Opis aranżacji

Wyposażyć łazienkę, tak by była w pełni komfortowa dla każdego użytkownika to nie lada wyzwanie. Pomieszczenie powinno być równocześnie urządzone estetycznie, jego wystrój ma sprzyjać relaksowi, pozytywnie działać na zmysły.

Aby łazienka zyskała uniwersalny charakter, warto zrezygnować z wanny i wyposażyć ją w przestronną kabinę najlepiej typu walk-in z odpływem liniowym. Ułatwi to swobodne przemieszczanie się pomiędzy strefami łazienkowymi a przede wszystkim umożliwi bezpieczną kąpiel. Podobnie jak w przykładowej aranżacji zamontowanie specjalnych akcesoriów takich jak uchwyty czy poręcze z serii Metalia Help dodatkowo chroni kąpiącą się osobę przed upadkiem, czy potknięciem. Uchwyt w wersji składanej jest też przy sedesie. Dla komfortu, w kabinie umieszczono także składane siedzisko prysznicowe. Wygodną pielęgnację zapewnia również montowany do ściany dozownik na mydło.

Komfort mycia zarówno w sferze prysznica, jak i umywalki  gwarantują specjalne baterie z serii Algeo Medico. Posiadają one uchwyt pozwalający na szybkie regulowanie strumienia wody za pomocą łokcia. Dzięki temu unika się mniej higienicznego dotykania urządzenia dłonią. Serię wyróżnia atrakcyjna linia wzornicza, dlatego doskonale wpisuje się ona w nowoczesne łazienkowe wnętrze.

Łazienka napawa optymizmem. Połączenie bieli, odcieni szarości z kolorem ciemnoniebieskim uspokaja, sprawia, że jest ona elegancka i przestronna. Dużą rolę odgrywają w aranżacji elementy szklane, to one optycznie powiększają przestrzeń. Będzie to zatem ścianka oddzielająca strefę prysznica od reszty pomieszczenia, duże okrągłe lustro czy okna, przez które wpada światło słoneczne. Ciepły klimat kreują drewniane panele podłogowe, a także inne nawiązujące do świata natury dodatki jak wiklinowy kosz czy żywe rośliny wspaniale ozdabiające strefę umywalki.

Funkcjonalna, wygodna i elegancka – taka właśnie jest praktyczna łazienka dla każdego!

Pomieszczenie
Przeznaczenie
Kolor

Podobne aranżacje

Eko strefa łazienkowa
Eko strefa łazienkowa