Pudrowe pastele w kuchni

Pudrowe pastele w kuchni

Opis aranżacji

Jeśli szukamy wnętrza wygodnego i przytulnego warto zwrócić się w kierunku nowoczesnych stylizacji stylu skandynawskiego. Styl ten nadaje pomieszczeniom charakter jasnych i naturalnych przestrzeni, w których dobrze się mieszka. Przykładowa aranżacja przyciąga pudrowo-pastelową kolorystyką i dużą ilością światła dziennego, które rozjaśnia kuchnię. We wnętrzu dominuje śnieżnobiały odcień ściany frontowej, zabudowy kuchennej oraz podłogi pokrytej drewnianymi płytkami pomalowanymi na biało. W sekcji kuchennej, przy zabudowie zastosowano wykładzinę w czarno-białą szachownicę.

Komfort korzystania z kuchni zapewniają drewniane półki przymocowane do ściany, a sielski, przyjazny klimat liczne donice z paprociami i innymi roślinami. Funkcjonalność wnętrzu  nadają elementy chromowane: piekarnik umieszczony w zabudowie oraz bateria zlewozmywakowa Retro New zwracająca uwagę eleganckim, półkolistym wygięciem obrotowej wylewki. Taki kształt w interesujący sposób komponuje się ze stylistyką  pozostałej części kuchni.

Prezentowane wnętrze urzeka specyficznym, ciepłym klimatem pastelowych barw. Organiczność stylu skandynawskiego w aranżacji wnętrz może pomóc przebywającym w nich osobom osiągnąć wewnętrzny spokój. W rzeczywistości nieustannej pogoni, stresu i zmęczenia, modna pastelowa kuchnia zapewnia relaks i odpoczynek a kuchenne aktywności czyni łatwymi i przyjemnymi.

Pomieszczenie
Przeznaczenie
Kolor

Podobne aranżacje

Drewniane akcenty w białej kuchni
Drewniane akcenty w białej kuchni
Nowoczesna kuchnia z wyspą
Nowoczesna kuchnia z wyspą
Aranżacja kuchni z miętą w roli głównej
Aranżacja kuchni z miętą w roli głównej