Wakacyjny klimat

Wakacyjny klimat

Opis aranżacji

Aranżacja kuchni w wakacyjnym stylu to znakomity sposób na uprzyjemnianie domowych obowiązków. Zmywanie, gotowanie, przyrządzanie posiłków to przecież czynności, które wykonywane są każdego dnia. Jak zatem powinna wyglądać taka wakacyjna kuchnia? Podobnie jak na zamieszczonej aranżacji musi być jasna, przestronna i koniecznie posiadać duże okno tarasowe. Dzięki niemu promienie słoneczne doświetlą wnętrze, co na pewno pozytywnie wpłynie na nastrój mieszkańców i dodatkowo optycznie je powiększy. Przy sprzyjającej pogodzie będzie można spożywać posiłki na tarasie w otoczeniu ulubionych roślin podziwiając wspaniałe widoki i zachody słońca.

Niezwykle istotnym elementem wystroju jest odpowiednio dobrana, letnia kolorystyka. Barwy takie jak błękitna, żółta czy brązowa przywołują skojarzenia z naturą, morzem, słońcem i lasem. Tłem dla sprzętów w tych kolorach jest biel, widoczna na płytkach ściennych, posadzce czy kuchennej wyspie. To ona sprawia, że pomieszczenie prezentuje się czysto i estetycznie.

Błyszcząca niebieska zabudowa kuchenna przedzielona została funkcjonalną strefą zmywania. W jej centrum jest granitowy jednokomorowy zlew w piaskowej barwie oraz bateria Algeo Square o delikatnej prostej formie z charakterystycznym płaskim uchwytem. Na blacie znalazło się też miejsce dla kuchenki, akcesoriów do pracy i produktów spożywczych. Ważnym punktem tego wnętrza jest wyspa, która służy do przygotowywania, ale też spożywania posiłków. Dlatego oprócz blatu z praktycznymi półkami dopasowano do niej wygodne, nowoczesne hokery. Wyspę niczym słońce oświetla żółta lampa o industrialnym kształcie.

Przedłużeniem wakacyjnej kuchni jest obszerny taras z komfortowymi fotelami, które pozwalają na wspaniały wypoczynek z widokiem na morze i pobliskie wyspy. Aranżacja napawa optymizmem, wprawia w dobry humor, relaksuje.

Pomieszczenie
Przeznaczenie
Kolor

Podobne aranżacje

Na południu Grecji
Na południu Grecji
Aranżacja kuchni z miętą w roli głównej
Aranżacja kuchni z miętą w roli głównej
Czerwień w twojej kuchni
Czerwień w twojej kuchni