Skontaktuj się z nami

Wybierz dogodną formę kontaktu: za pomocą formularza lub danych adresowych firmy.

Adres

FERRO Spółka Akcyjna
ul. Przemysłowa 7
32-050 Skawina

Kontakt

Fax:

+48 12 27 67 606

E-mail:

Dane

NIP:

944-20-51-648

REGON:

356375388

BDO:

000012488

Kapitał akcyjny

21.242.655,00 PLN

Masz pytania? Napisz do nas!

Nasi pracownicy udzielą odpowiedzi na Twoje pytania.

    * Pola obowiązkowe

    Dane kontaktowe

    Jakub Szumski

    Przedstawiciel Handlowy

    1.1

    phone-outline-16 +48 784 035 632

    letter-outline-16 jakub.szumski@ferro.pl

    Przemysław Lewiński

    Przedstawiciel Handlowy

    1.2

    phone-outline-16 +48 668 452 092

    letter-outline-16 przemyslaw.lewinski@ferro.pl

    Jakub Kościelny

    Przedstawiciel Handlowy

    1.3

    phone-outline-16 +48 784 035 575

    letter-outline-16 jakub.koscielny@ferro.pl

    Grzegorz Czekaj

    Przedstawiciel Handlowy

    1.4

    phone-outline-16 +48 784 035 635

    letter-outline-16 grzegorz.czekaj@ferro.pl

    Agnieszka Kolegowicz

    Przedstawiciel Handlowy

    1.5

    phone-outline-16 +48 724 920 095

    letter-outline-16 agnieszka.kolegowicz@ferro.pl

    Wakat

    Przedstawiciel Handlowy

    1.6

    phone-outline-16 +48 784 035 675

    Dawid Ćwiek

    Regionalny Kierownik Sprzedaży

    phone-outline-16 +48 784 035 675

    letter-outline-16 dawid.cwiek@ferro.pl

    Arkadiusz Jędrzejas

    Przedstawiciel Handlowy

    2.1

    phone-outline-16 +48 668 452 016

    letter-outline-16 arkadiusz.jedrzejas@ferro.pl

    Tomasz Polewka

    Przedstawiciel Handlowy

    2.2

    phone-outline-16 +48 784 035 645

    letter-outline-16 tomasz.polewka@ferro.pl

    Bartłomiej Południak

    Przedstawiciel Handlowy

    2.3

    phone-outline-16 +48 724 920 114

    letter-outline-16 bartlomiej.poludniak@ferro.pl

    Marcin Mróz

    Przedstawiciel Handlowy

    2.5

    phone-outline-16 +48 668 451 972

    letter-outline-16 marcin.mroz@ferro.pl

    Artur Wenger

    Przedstawiciel Handlowy

    2.6

    phone-outline-16 +48 784 035 644

    letter-outline-16 artur.wenger@ferro.pl

    Rafał Dolecki

    Regionalny Kierownik Sprzedaży

    phone-outline-16 +48 784 035 640

    letter-outline-16 rafal.dolecki@ferro.pl

    Janusz Tomaszewski

    Przedstawiciel Handlowy

    3.1

    phone-outline-16 +48 784 035 661

    letter-outline-16 janusz.tomaszewski@ferro.pl

    Grzegorz Koper

    Przedstawiciel Handlowy

    3.2

    phone-outline-16 +48 784 035 654

    letter-outline-16 grzegorz.koper@ferro.pl

    Jacek Sawicki

    Przedstawiciel Handlowy

    3.3

    phone-outline-16 +48 784 035 651

    letter-outline-16 jacek.sawicki@ferro.pl

    Marcin Bysynger

    Przedstawiciel Handlowy

    3.4

    phone-outline-16 +48 724 920 024

    letter-outline-16 marcin.bysynger@ferro.pl

    Sylwester Kozak

    Przedstawiciel Handlowy

    3.5

    phone-outline-16 +48 784 035 690

    letter-outline-16 sylwester.kozak@ferro.pl

    Damian Gajewski

    Przedstawiciel Handlowy

    3.6

    phone-outline-16 +48 784 035 660

    letter-outline-16 damian.gajewski@ferro.pl

    Rafal Kuczmaszewski

    Regionalny Kierownik Sprzedaży

    phone-outline-16 +48 724 920 130

    letter-outline-16 rafal.kuczmaszewski@ferro.pl

    Patryk Misztal

    Przedstawiciel Handlowy

    4.1

    phone-outline-16 +48 784 035 642

    letter-outline-16 patryk.misztal@ferro.pl

    Krystian Schneider

    Przedstawiciel Handlowy

    4.2

    phone-outline-16 +48 784 035 665

    letter-outline-16 krystian.schneider@ferro.pl

    Jolanta Lipiec

    Przedstawiciel Handlowy

    4.3

    phone-outline-16 +48 784 035 653

    letter-outline-16 jolanta.lipiec@ferro.pl

    Radosław Łosiewicz

    Przedstawiciel Handlowy

    4.4

    phone-outline-16 +48 784 035 590

    letter-outline-16 radoslaw.losiewicz@ferro.pl

    Rafał Ryncewicz

    Regionalny Kierownik Sprzedaży

    phone-outline-16 +48 784 035 685

    letter-outline-16 rafal.ryncewicz@ferro.pl

    Andrzej Pająk

    Regionalny Kierownik ds. Inwestycji

    1

    phone-outline-16 +48 668 452 296

    letter-outline-16 andrzej.pajak@ferro.pl

    Paweł Karcz

    Regionalny Kierownik ds. Inwestycji

    2

    phone-outline-16 +48 724 920 096

    letter-outline-16 pawel.karcz@ferro.pl

    Marcin Błoch

    Regionalny Kierownik ds. Inwestycji

    3

    phone-outline-16 +48 784 035 652

    letter-outline-16 marcin.bloch@ferro.pl

    Jakub Szymkowiak

    Regionalny Kierownik ds. Inwestycji

    4

    phone-outline-16 +48 724 920 028

    letter-outline-16 jakub.szymkowiak@ferro.pl

    Andrzej Poznański

    Doradca Techniczno-Handlowy ds. Obsługi Instalatorów

    1

    phone-outline-16 +48 724 920 054

    letter-outline-16 andrzej.poznanski@ferro.pl

    Tomasz Michalec

    Doradca Techniczno-Handlowy ds. Obsługi Instalatorów

    2

    phone-outline-16 +48 724 920 098

    letter-outline-16 tomasz.michalec@ferro.pl

    Karol Pabian

    Doradca Techniczno-Handlowy ds. Obsługi Instalatorów

    3

    phone-outline-16 +48 724 270 018

    letter-outline-16 karol.pabian@ferro.pl

    Jaromir Oskierko

    Doradca Techniczno-Handlowy ds. Obsługi Instalatorów

    4

    phone-outline-16 +48 724 920 259

    letter-outline-16 jaromir.oskierko@ferro.pl

    Krzysztof Kozłowski

    Przedstawiciel Handlowy

    1.1

    phone-outline-16 +48 668 451 962

    letter-outline-16 krzysztof.kozlowski@ferro.pl

    Sebastian Wojciechowski

    Przedstawiciel Handlowy

    1.2

    phone-outline-16 +48 724 920 133

    letter-outline-16 sebastian.wojciechowski@ferro.pl

    Artur Piotrowski

    Przedstawiciel Handlowy

    1.4

    phone-outline-16 +48 724 390 014

    letter-outline-16 artur.piotrowski@ferro.pl

    Grzegorz Stępień

    Regionalny Kierownik Sprzedaży

    1

    phone-outline-16 +48 784 035 610

    letter-outline-16 grzegorz.stepien@ferro.pl

    Bronisław Kochel

    Przedstawiciel Handlowy

    2.1

    phone-outline-16 +48 668 451 896

    letter-outline-16 bronislaw.kochel@ferro.pl

    Sebastian Niemier

    Przedstawiciel Handlowy

    2.2

    phone-outline-16 +48 724 920 099

    letter-outline-16 sebastian.niemier@ferro.pl

    Sabina Zachodni

    Koordynator Regionów

    2.3 / 2.4 / 2.5

    phone-outline-16 +48 668 452 580

    letter-outline-16 sabina.zachodni@ferro.pl

    Cezary Majer

    Przedstawiciel Handlowy

    2.3

    phone-outline-16 +48 784 035 611

    letter-outline-16 cezary.majer@ferro.pl

    Grzegorz Kuś

    Przedstawiciel Handlowy

    2.4

    phone-outline-16 +48 724 920 138

    letter-outline-16 grzegorz.kus@ferro.pl

    Mirosław Jóźwiak

    Regionalny Kierownik Sprzedaży

    2

    phone-outline-16 +48 784 035 608

    letter-outline-16 miroslaw.jozwiak@ferro.pl

    Lucyna

    Opiekun w Dziale Obsługi Klienta

    1.1 / 1.2 / 1.5

    phone-outline-16 +48 784 035 630

    Krzysztof

    Opiekun w Dziale Obsługi Klienta

    1.3 / 1.6

    phone-outline-16 +48 724 920 103

    Marcin

    Opiekun w Dziale Obsługi Klienta

    1.4

    phone-outline-16 +48 784 035 677

    Anna

    Opiekun w Dziale Obsługi Klienta

    2.1 / 2.5 / 2.6

    phone-outline-16 +48 724 920 124

    Krzysztof

    Opiekun w Dziale Obsługi Klienta

    2.2 / 2.3

    phone-outline-16 +48 724 920 103

    Klaudia

    Opiekun w Dziale Obsługi Klienta

    3.1 / 3.2 / 3.4 / 3.5 / 3.6

    phone-outline-16 +48 724 920 121

    Anna

    Opiekun w Dziale Obsługi Klienta

    3.3

    phone-outline-16 +48 724 920 119

    Marcin

    Opiekun w Dziale Obsługi Klienta

    4.1 / 4.2 / 4.3 / 4.4

    phone-outline-16 +48 784 035 677

    Opiekun w Dziale Obsługi Klienta  Małgorzata  +48 784 035 670

    Opiekun w Dziale Obsługi Klienta  Agnieszka  +48 784 035 688

    Opiekun w Dziale Obsługi Klienta  Maciej  +48 724 920 122

    Opiekun w Dziale Obsługi Klienta  Dominik  +48 724 920 086

    Pogwarancyjna sprzedaż części zamiennych:

    dok1@ferro.pl – ogólny adres do komunikacji w sprawie zamówień

    tel. +48 784 035 677

     

    Obsługa zamówień z rynków zagranicznych:

    orders@ferro.pl – ogólny adres do komunikacji w sprawie zamówień z rynków zagranicznych

     

    Obsługa zamówień z rynków zagranicznych

    Aleksandra, +48 724 390 010

    Agnieszka, +48 784 035 696

    Andrzej, +48 784 035 616

    Artur, +48 724 390 015

    Katarzyna, +48 724 920 044

    Monika, +48 724 920 266

    Joanna, +48 724 920 109

    Tatiana, +48 724 920 288

    Jadwiga, +48 724 926 005

     

    Spedycja:

    Spedycja kraj: Danuta, +48 784 035 561

    Spedycja zagranica: Monika, +48 724 920 115

    Spedycja zagranica: Katarzyna, +48 724 920 055

    Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, chętnie udzielą informacji dotyczących zasad działania, certyfikacji produktów, przeprowadzą przez proces serwisowania oraz reklamacji.

    Infolinia FERRO S.A. +48 801 798 001
    e-mail: reklamacje@ferro.pl; serwis@ferro.pl; cert@ferro.pl

    Więcej informacji o serwisie gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym:
    https://ferro.pl/serwis/

    Formularz zgłoszenia reklamacji:
    https://ferro.pl/serwis/reklamacje/

    SERWIS

    serwis@ferro.pl:

    • koordynacja serwisu ogólnopolskiego
    • bieżące informacje dot. funkcjonowania produktów

    Bezpośrednie numery telefonów: +48 12 25 62 122, +48 12 25 62 123, +48 724 270 020

    DOKUMENTACJA TECHNICZNA

    cert@ferro.pl:

    • udostępnianie dokumentacji technicznej produktów i certyfikatów
    • pomoc w sprawach związanych z wprowadzeniem towarów do obrotu

    Bezpośrednie numery telefonów: +48 12 25 62 187

    AFIR Biuro PR Firmy FERRO S.A.

    Agata Koblańska
    Public Relations Manager

    a.koblanska@afir.pl
    +48 502 333 032

    Map 01