W nastrojowej łazience

W nastrojowej łazience

Opis aranżacji

Imponująca gra świateł nocnego miasta idealnie harmonizuje z wystrojem tej pięknej łazienki. Nieprzypadkowo strefę wanny zaplanowano przy tarasowym oknie. Wieczorem kąpiący może rozkoszować się widokiem gwiazd i księżyca oraz feerii wielobarwnych świateł. W dzień zaś, wygrzewając się w promieniach słońca śledzić obłoki przesuwające się po niebie. Dla wygody użytkownika projektant wybrał elegancką baterię z serii Dijon. Dzięki chromowanej powłoce wspaniale wyróżnia się z brązowego tła ścianki.

W strefie wanny jest także wygodny skórzany fotel, który pozwala na relaks po aromatycznej kąpieli z widokiem na rozciągającą się poniżej metropolię. Są tu też niewielki stolik i taboret. W sam raz, by postawić na nich świece, czy przygotowane dla kąpiącego ręczniki. Wszystko co, znajduje się w łazience ma umożliwiać wypoczynek, gwarantować wygodę i dostarczać niezapomnianych wrażeń estetycznych.

Równie interesująco prezentuje się strefa umywalki. Uwagę zwraca przede wszystkim podświetlone okrągłe lustro zawieszone na ścianie. Pod nim jest okrągła umywalka z białej ceramiki zamontowana na drewnianej łazienkowej szafce ze szklanymi frontami. Parę z umywalką tworzy gustowna bateria, oczywiście z kolekcji Dijon. Na blacie znalazło się miejsce na kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji w dominujących we wnętrzu kolorach. Miękka, miła w dotyku beżowa wykładzina na drewnianych panelach podłogowych dodaje pomieszczeniu przytulności.

Szczególnie po zachodzie słońca łazienka zyskuje wyjątkowy charakter. A to przede wszystkim za sprawą kolorystyki – odcieni brązu i beżu połączonych z bielą i szarością oraz umiejętnie rozmieszczonego oświetlenia. Dzięki nim to nastrojowe wnętrze kusi tajemniczością, inspiruje, zachęca do odpoczynku.

Pomieszczenie
Przeznaczenie
Kolor

Podobne aranżacje

Eklektyzm we francuskiej odsłonie
Eklektyzm we francuskiej odsłonie
Błysk i komfort pod prysznicem
Błysk i komfort pod prysznicem
Studio kąpielowe
Studio kąpielowe