Materiały do pobrania

Znajdź dokument i wygodnie go pobierz z kategorii, która Cię interesuje
Modele 3D
Modele 3D są szczególnie przydatne projektantom i architektom wnętrz. Baza zawiera modele 3D baterii łazienkowych, kuchennych oraz natrysków. Jest ona kompatybilna z programami: CAD Decor, CAD Decor PRO oraz CAD Kuchnie. Pliki można pobrać w formatach: .dwg, .3ds.
Zobacz wszystkie
Rysunki techniczne
W sekcji zostały zamieszczone rysunki techniczne produktów z techniki sanitarnej oraz techniki instalacyjnej i grzewczej. Umożliwią one wybór produktu idealnie pasującego do danej łazienki czy kuchni. Ułatwią również pracę projektantom i architektom wnętrz przygotowującym projekty dla swoich klientów, a także instalatorom w wykonaniu niezbędnych przyłączeń.
Zobacz wszystkie
Zdjęcia produktów
W sekcji znajdują się fotografie, które prezentują walory estetyczne produktów. Zdjęcia można w wygodny i łatwy sposób pobrać.
Zobacz wszystkie
Atesty i certyfikaty
Sekcja pozwala na dokładne zapoznanie się z dostępną dokumentacją dotyczącą produktów Ferro. Znajdują się w niej certyfikaty oraz atesty higieniczne i świadectwa jakości zdrowotnej PZH, które gwarantują najwyższą jakość i bezpieczeństwo korzystania z produktów dostępnych w ofercie.
Zobacz wszystkie
Deklaracje
Ferro posiada niezbędne deklaracje świadczące o najwyższej jakości i standardach użytkowania produktów oraz potwierdzające ich zgodność z obowiązującymi normami. W sekcji znajdują się krajowe deklaracje właściwości użytkowych, krajowe deklaracje zgodności i deklaracje właściwości użytkowych.
Zobacz wszystkie
Karty gwarancyjne
Karty gwarancyjne zebrane w sekcji, określają zasady zgłaszania reklamacji, podają szczegółowe warunki gwarancji dla poszczególnych produktów oraz informacje dotyczące usuwania ewentualnych usterek.
Zobacz wszystkie
Logotypy
Logotypy to wizytówka firmy, marki oraz produktów, pozwalają na szybką identyfikację. W tej sekcji znajdują się logotypy marki FERRO oraz produktów oszczędnościowych spod znaku VERDELINE. Dostępne pliki można pobrać w formatach: eps, pdf, png i zip.
Pobierz
Instrukcje montażu
W sekcji znajdują się instrukcje zawierające wszystkie niezbędne informacje potrzebne do prawidłowego, czyli bezpiecznego i efektywnego montażu. Podają one również zasady bezpiecznego użytkowania oraz konserwacji poszczególnych produktów.
Zobacz wszystkie
Ulotki i katalogi
W sekcji znajdują się fotografie, które prezentują walory estetyczne produktów. Zdjęcia można w wygodny i łatwy sposób pobrać.
Zobacz wszystkie
Zdjęcia aranżacji
Zdjęcia aranżacyjne zainspirują Cię do realizacji interesujących pomysłów na eleganckie i nowoczesne wnętrza. Niezwykle bogata i różnorodna oferta pozwala na wykorzystanie produktów Ferro w łazienkach i kuchniach urządzonych w różnym stylu – od minimalistycznych, loftowych czy industrialnych po boho, klasyczne i glamour.
Zobacz wszystkie