Francuskie lato

Francuskie lato

Opis aranżacji

Echa dalekich podróży lub też marzeń o wciąż niezdobytych częściach Globu, bardzo często znajdują odzwierciedlenie we wnętrzach, w których mieszkamy. Przypominają nam o układanych planach lub przywołują wspomnienia. Marzysz o sielskich spacerach po lawendowych polach? Stwórz zatem własny kawałek Francji w swoim domu – na przykład w kuchni.

Wysmakowana elegancja, starannie dobrane detale i estetyczny umiar to główne cechy kuchni w stylu francuskim. Wnętrza tak aranżowane przyciągają uwagę domowym ciepłem, które jest efektem zastosowanych barw i materiałów. Kuchnia w stylu francuskim to przeciwieństwo surowości i minimalizmu obecnych w wielu nowoczesnych aranżacjach. Można w niej poczuć prawdziwie domową, rodzinną atmosferę, co zazwyczaj podkreśla duży, drewniany stół.

Nie zabrakło go także w prezentowanej aranżacji. Towarzyszą mu wygodne drewniane krzesła, dzięki którym oddać się można beztroskiemu celebrowaniu posiłków. Fronty zabudowy kuchennej utrzymane są wprawdzie w nieoczywistym dla stylu francuskiego kolorze ciemnej szarości, która nadaje całości nowoczesny sznyt. Jednak i w ich przypadku nie zapomniano o charakterystycznych zdobieniach. Przestronne, jasne blaty zapewniają odpowiednie miejsce na przygotowanie potraw. Całość ociepla drewno w naturalnym kolorze – mamy tu wspomniany stół, pięknie wykończony sufit i otwarte półki na bibeloty.

Wnętrza w stylu francuskim wyróżniają się także wyjątkowymi detalami. W strefie zmywania obok trwałego, granitowego modelu zlewozmywaka Mezzo II ustawiono baterię kuchenną Zumba Inox Gold. Ta nowoczesna i praktyczna armatura została zaprojektowana z myślą o klientach doceniających zarówno stylowy design, jak i wysoką jakość. Korpus wykonany ze stali w kolorze szczotkowanego złota w połączeniu z elastyczną czarną wylewką zapewnia baterii Zumba Inox Gold niepowtarzalny charakter, który dzięki swojej elegancji idealnie wpisuje się w styl francuskiej kuchni.

Pomieszczenie
Przeznaczenie

Podobne aranżacje

Stylowa kuchnia w kamienicy
Stylowa kuchnia w kamienicy
Francuska klasyka
Francuska klasyka
Czarne akcenty we francuskim stylu
Czarne akcenty we francuskim stylu