Czarny design w małej łazience

Czarny design w małej łazience

Opis aranżacji

Jaka powinna być mała łazienka? Funkcjonalna, komfortowa, urządzona ze smakiem w wybranym przez użytkowników stylu. Najczęściej dominuje w niej jasna kolorystyka, która optycznie powiększa przestrzeń. Jednak niepowtarzalnego uroku i elegancji nadają jej armatura, praktyczne akcesoria, a także różne dodatki dekoracyjne w kontrastującej czarnej barwie. W aranżacji wykorzystano baterie z serii Algeo Black oraz zestaw natryskowy przesuwny z deszczownią Rondo Black.

Światło słoneczne docierające przez okno wspaniale rozjaśnia wnętrze. Kabina prysznicowa typu walk-in pozwala na swobodne poruszanie się między poszczególnymi strefami. Świetnym pomysłem są też otwarte półki w ścianie na kosmetyki, które oszczędzają cenne miejsce. W strefie prysznica został zamontowany piękny zestaw natryskowy przesuwny z deszczownią Rondo Black z okrągłą głowicą talerzową i 3-funkcyjną rączką natrysku oraz bateria natryskowa ścienna z serii Algeo Black z płaskim uchwytem i cylindrycznym kształtem korpusu. Z otwartą kabiną graniczy strefa umywalki z podłużną umywalką nablatową o zaokrąglonej formie posadowioną na estetycznym masywnym stoliku z drewnianym blatem. Pod nim są pojemne półki na ręczniki i użyteczne wiklinowe kosze, które pomieszczą wszystko, co niezbędne w łazience. Umywalce towarzyszy bateria Algeo Black z płaską wylewką, nad którą znalazło się duże lustro, także dzięki niemu pomieszczenie wygląda na większe niż w rzeczywistości.

Dodane do jasnej aranżacji czarna armatura i akcesoria nie tylko wspaniale ożywiają łazienkę, ale sprawiają również, że wygląda ona modnie i nowocześnie. Warto więc poeksperymentować kolorem i wprowadzić do wnętrza mocniejsze akcenty.

Pomieszczenie
Przeznaczenie
Kolor

Podobne aranżacje

Czerń i kolor
Czerń i kolor