W białej kuchni

W białej kuchni

Opis aranżacji

Chcąc stworzyć nowoczesną aranżację kuchni warto zastanowić się nad stylizacją minimalistyczną. Dysponując przestronnym wnętrzem, rozjaśnionym światłem docierającym przez  duże okna tarasowe warto rozważyć wystrój utrzymany w jasnych barwach. Biała kolorystyka dodatkowo wzmocni blask światła słonecznego, a więcej światła oznacza więcej radości, pozytywnego nastroju i zdrowia dla mieszkańców. Aranżacja prezentuje właśnie takie wnętrze – białe, przestronne, minimalistyczne.

Wśród elementów wyposażenia kuchni na pierwszym planie znajduje się duża, nowoczesna wyspa w białym wykończeniu lekko błyszczącym, z fakturą kamienia. Centralnym punktem tego fragmentu zabudowy jest jednokomorowy zlewozmywak w kolorze piaskowym z wyjątkową baterią kuchenną Zumba, która perfekcyjnie współgra ze stylem pomieszczenia.  Błyszczące, chromowane elementy baterii zaprojektowano z dbałością o każdy detal. Wygodę i funkcjonalność zapewnia elastyczna biała wylewka, której można nadać dowolny kształt. Z jej pomocą codzienne prace kuchenne staną się przyjemnością.

W pomieszczeniach kuchennych utrzymanych w białej kolorystyce jest jasno i pogodnie. Opisywana aranżacja została zaprojektowana w tym duchu z wyjątkową pieczołowitością i jest przykładem stylizacji nowoczesnej i bardzo praktycznej. Wysoka jakość zastosowanej armatury i dyskretna elegancja całości projektu zachwycą każdego miłośnika funkcjonalnego minimalizmu.

Pomieszczenie
Przeznaczenie
Kolor

Podobne aranżacje

Kuchnia z widokiem
Kuchnia z widokiem
Klasyka w nowoczesnej odsłonie
Klasyka w nowoczesnej odsłonie
Francuska klasyka
Francuska klasyka