Klasyka w nowoczesnej odsłonie

Klasyka w nowoczesnej odsłonie

Opis aranżacji

Modern classic łączy to, co tradycyjnie stonowane, zachowawcze i szlachetne z nowymi rozwiązaniami, współczesnymi materiałami i nutą ekstrawagancji.

Subtelne barwy

W nurcie tym dominują jasne, stonowane kolory – biel, beże, szarości, a także subtelna tonacja off-white, czyli biel z kroplą innej barwy, jak w przykładowej aranżacji. Wanilia, écru – to odcienie najlepiej odnajdujące się w klasycznych wnętrzach.

Szlachetne formy

Stonowanym barwom towarzyszą szlachetne materiały i stylowe wykończenia. Nie może więc zabraknąć pięknych sztukaterii zdobiących ściany i sufit, harmonizujących z nimi drewnianych mebli z delikatnym frezowaniem. Sprawdzi się ponadczasowy drewniany parkiet w jodełkę.

Blask

Klasyka lubi to, co transparentne i połyskujące. Nie stroni więc od szklanych powierzchni. Są to pełne wizualnej lekkości przeszklone półki zabudowy meblowej, a także szklane „ścianki” oddzielające strefy kuchenną, jadalnianą i dzienną.

Modern

„Modern”, czyli nowoczesna, jest wyspa o obszernym kamiennym blacie z wpuszczonym granitowym zlewozmywakiem Mezzo II. Jego jasna, piaskowa barwa harmonizuje z kolorystyką całej kuchni. Towarzyszy mu elegancka, beżowa bateria Zumba o elastycznej wylewce, którą da się dowolnie wyginać i ustawiać, aby jak najwygodniej i najszybciej móc wykonać czynności związane ze zmywaniem, płukaniem, napełnianiem.

Na wyspie ulokowano też strefę gotowania z czarną płytą indukcyjną, doskonale zgraną z urządzeniami AGD w zabudowie. Klasyka uzupełniona nowoczesnością.

Pomieszczenie
Przeznaczenie
Kolor

Podobne aranżacje

Drewniane akcenty w białej kuchni
Drewniane akcenty w białej kuchni
Francuska klasyka
Francuska klasyka