Modne trendy w małej łazience

Modne trendy w małej łazience

Opis aranżacji

W przypadku, gdy przestrzeni w pomieszczeniu łazienkowym jest mniej, niż byśmy chcieli, warto skupić się na funkcjonalności zarówno zastosowanych elementów armatury i wystroju, jak i całości stylizacji. Przykładowa aranżacja wyróżnia się maksymalnym wykorzystaniem dostępnej przestrzeni przy jednoczesnym zachowaniu designerskiego sznytu. Przy małym dostępie światła słonecznego kolorystyka różnych odcieni beżu przyczynia się do rozjaśnienia wnętrza. Górną część ścian pomalowano na jasnobeżowy kolor. Podłogę i niższą część ściany wyłożono kwadratowymi płytkami we wzorze Terazzo.

Stylową umywalkę nablatową o zaokrąglonym kształcie umieszczono na odzwierciedlającej najnowsze trendy minimalistycznej szafce łazienkowej w kolorze brzoskwiniowym. Do tego zestawu perfekcyjnie została dopasowana umywalkowa bateria stojąca Stratos Black. Ten element armatury wykończono w czarnym kolorze, co przełamuje jasność reszty pomieszczenia, a w połączeniu ze zdecydowanym kształtem baterii czyni ze strefy umywalkowej designerską oazę.

Strefa prysznicowa została oddzielona przezroczystą szybą w czarnym obramowaniu. Ściany upiększono wąskimi, prostokątnymi płytkami w dwóch kolorach: brzoskwiniowym oraz białym. Uwagę zwraca elegancki zestaw natryskowy Trevi Black. Składa się on z dużej deszczowni, stylowego natrysku i baterii termostatycznej z praktyczną blokadą gorącej wody. Zestaw jest funkcjonalnym uzupełnieniem tego modnego wnętrza.

Pomieszczenie
Przeznaczenie
Kolor

Podobne aranżacje

Trendy w odsłonie eko
Trendy w odsłonie eko
Domowa klasyka
Domowa klasyka