Aranżacja kuchni z miętą w roli głównej

Aranżacja kuchni z miętą w roli głównej

Opis aranżacji

Miętowa kuchnia to propozycja dla osób, które uwielbiają jasne wnętrza, przyrodę i przytulny klimat domowego ogniska. Połączona z jadalnią, ocieplona ładnymi dodatkami, pełna wyjątkowego uroku, kojarząca się z latem i świeżością – taka właśnie jest aranżacja z miętą w roli głównej. Zabudowa meblowa ze stylizowanymi frontami szafek w tej spokojnej barwie i dekoracyjnymi srebrnymi uchwytami wspaniale zdobi białe ściany i doskonale komponuje się z szarym blatem i grafitowym zlewem umieszczonym pod oknem. Takie usytuowanie zlewozmywaka z pewnością umili prozaiczne prace kuchenne. Towarzyszy mu bateria Zumba, oczywiście w miętowym kolorze. Funkcjonalna, wyposażona w elastyczną wylewkę umożliwia komfortowe zmywanie, a także napełnianie wodą naczyń o różnych kształtach i wielkości.

Okna z widokiem na zieleń, przez które wpada światło słoneczne świetnie doświetlają wnętrze. Spokojny wystrój znakomicie uzupełniają doniczki z ziołami ustawione na parapetach i beżowe rolety. Natomiast znakomicie ożywiają go pomarańczowe, żółte i niebieskie dodatki takie jak wygodne krzesła czy poduchy w stylu rustykalnym. Mocny akcent aranżacji stanowią umieszczona na jednej ze ścian, przypominająca ludową makatkę, tapeta z motywami ptaków i roślin oraz posadzka z terakoty z geometrycznym wzorem.

Kuchnia z miętą w roli głównej jest jak pełna niepowtarzalnej atmosfery domowa kawiarnia lub kameralna restauracja, w których można spotkać się z najbliższymi przy wyśmienitym posiłku lub filiżance aromatycznej kawy i tak po prostu - naprawdę odpocząć.

Pomieszczenie
Przeznaczenie
Kolor

Podobne aranżacje

Energia zielonej kuchni
Energia zielonej kuchni