Energia zielonej kuchni

Energia zielonej kuchni

Opis aranżacji

Zieleń dodaje energii, ale i uspokaja. W aranżacjach domowych wnętrz zawsze kojarzy się z naturą, przypomina o wspaniałym urlopie lub relaksujących chwilach spędzonych na łonie przyrody. Dlatego zielone akcenty wprowadzone na przykład do takich pomieszczeń jak kuchnia czy łazienka zapewniają użytkownikom niezapomniane doznania zmysłowe, przez co znacznie ułatwiają codzienne czynności. Sprawiają, że nie są one monotonne i nużące.

Ciekawą propozycją jest aranżacja kuchni z zielonymi heksagonalnymi płytkami, które spełniają przede wszystkim praktyczne zadanie – chronią ścianę przed zachlapaniem i wilgocią. Niesymetrycznie rozłożone ma białym tle zwracają uwagę, intrygują i doskonale wpływają na nastrój podczas zmywania, bo właśnie w strefie zmywania są najbardziej widoczne. Wraz z innymi zielonymi detalami znakomicie ocieplają i ożywiają minimalistyczne szaro-beżowe wnętrze.

Najważniejszymi elementami tej części kuchni są jednak bateria i zlewozmywak. Gustowna para idealnie komponuje się z wystrojem. Zwłaszcza piękna, zielona bateria kuchenna Zumba o licznych zaletach funkcjonalnych. Jej elastyczna wylewka pozwala dotrzeć do najdalszych zakątków zlewozmywaka, zapewnia wygodne mycie i napełnianie wodą naczyń o różnej wielkości. Można ją wyginać w dowolnym kierunku, zmieniać jej zasięg i wysokość. To prawdziwa przyjaciółka wszystkich, którym nieobce są te prozaiczne, ale tak ważne przecież czynności kuchenne. Dopełnieniem zielonej aranżacji są ładne dodatki w tej samej barwie, takie jak pojemniki, dozowniki czy wreszcie żywe rośliny – paprotki i bluszcze, umieszczone w zwisających z sufitu donicach oraz liście w szklanych wazonach ustawionych na blacie.

Zielona kuchnia kusi świeżością, uspokaja, pozwala zapomnieć o troskach, umila przygotowywanie posiłków. Jest świetną propozycją dla wszystkich, którzy lubią przebywać w otoczeniu przyrody, czerpiąc z niej radość i energię.

Pomieszczenie
Przeznaczenie
Kolor

Podobne aranżacje

Aranżacja kuchni z miętą w roli głównej
Aranżacja kuchni z miętą w roli głównej