Błysk i komfort pod prysznicem

Błysk i komfort pod prysznicem

Opis aranżacji

Czy biorąc prysznic we własnej łazience można mieć wrażenie, że spoglądamy na tętniący życiem nocny Manhattan? Otóż tak! A wszystko za sprawą niebanalnej, na wskroś nowoczesnej aranżacji, która udowadnia, że kolor złoty w łazience nie jest zarezerwowany wyłącznie dla stylu glamour. W pomieszczeniu wzrok przykuwa ściana wyłożona drobną mozaiką w różnych odcieniach szarości i złota, budząca skojarzenia z błyszczącą feerią świateł metropolią w nocy. Zaaranżowano przy niej przestronną strefę prysznica bez kabiny i brodzika. Znajdziemy tu bardzo funkcjonalną armaturę podtynkową, w której na zewnątrz widoczne są jedynie niezbędne elementy, dyskretnie wtapiające się w tło. Bateria natryskowa podtynkowa Algeo posiada dwufunkcyjny przełącznik, dzięki któremu skorzystamy z deszczowni Rotondo 8  lub zestawu natryskowego punktowego Sera. Zużyta woda odpłynie ze specjalnie wyprofilowanej podłogi z pomocą super wąskiego, niemal niewidocznego odpływu liniowego Perfect Drain.

Z błyszczącą strefą prysznica zestawiono ciemną, jednolitą podłogę i duże jasne płytki w części przeznaczonej na umywalkę. Najbardziej nowoczesnym elementem wystroju wydaje się być bezdotykowa podtynkowa bateria umywalkowa ścienna Bora Sensor Power-Safe  , której ustawienia można regulować za pomocą pilota, umieszczona nad umywalką w formie misy.

Komfort użytkowania oraz walory estetyczne wnętrza podnoszą praktyczne akcesoria, jak koszyk na kosmetyki Metalia oraz wieszak na ręczniki Audrey, czy też designerski taboret.

Wszystkie baterie i akcesoria pokryto chromem, co w połączeniu z odpowiednim oświetleniem potęguję efekt błysku i blasku.

Pomieszczenie
Przeznaczenie
Kolor

Podobne aranżacje

Hotelowy splendor
Hotelowy splendor