Hotelowy splendor

Hotelowy splendor

Opis aranżacji

Ściany pokryte antracytowymi kaflami, strefa wanny z widokiem na tętniące życiem miasto… Luksusowa aranżacja przypomina salon kąpielowy w ekskluzywnym apartamencie hotelowym. Rządzą tu: wysoka jakość, wygoda i interesujący design.

Projektant podzielił to obszerne wnętrze na strefy funkcjonalne. Porządkują przestrzeń, zwiększają komfort użytkowania, poprawiają estetykę. Symboliczne „granice” wyznaczone zostały barwami i taflą szkła.

W głębi salonu urządzono strefę relaksu. To nietuzinkowe miejsce o jasnych barwach wyróżnia spektakularny widok z okna. Gwiazdą jest tu wolnostojąca wanna z dopasowaną do niej smukłą, wolnostojącą baterią Fiesta. Jej stonowana elegancja dodaje aranżacji wyjątkowego charakteru. Bateria jest nie tylko atrakcyjna wizualnie. Wyposażono ją w regulator ceramiczny zapewniający długie i bezawaryjne użytkowanie, a za sprawą chromowanego wykończenia pięknie lśni.

Strefę umywalek i prysznica wyłożono płytkami w ciemnym antracycie. Są tu dwie duże umywalki z bateriami nablatowymi Algeo Square, ogromnymi lustrami oraz praktycznym lusterkiem kosmetycznym na wyciąganym ramieniu. Do tej części salonu kąpielowego zawsze jest łatwy dostęp, nawet gdy „przestrzeń relaksu” zajęta jest przez innego domownika. W każdej chwili można też wziąć szybki prysznic, a nawet zafundować sobie błyskawiczną regenerację w strugach deszczu, na co pozwala luksusowy zestaw Trevi składający się z deszczowni o głowicy talerzowej SLIM o średnicy 30 cm, natrysku z trzyfunkcyjną rączką i baterii termostatycznej z blokadą gorącej wody Safe Stop 38°C.

Pomieszczenie
Przeznaczenie
Kolor

Podobne aranżacje

Błysk i komfort pod prysznicem
Błysk i komfort pod prysznicem
Łazienka w klimacie Spa
Łazienka w klimacie Spa