Komfort i estetyka w łazience publicznej

Komfort i estetyka w łazience publicznej

Opis aranżacji

Jako użytkownicy łazienek publicznych chcemy, by były czyste, ale również ładne i komfortowo urządzone. Dlatego tak ważne jest wyposażenie ich w sprzęty, w których zastosowano najnowsze rozwiązania technologiczne, wyróżniające się wysokimi parametrami funkcjonalnymi. Armatura znajdująca się w takich pomieszczeniach powinna odznaczać się trwałością i wytrzymałością na rozmaite uszkodzenia. Coraz częściej oczekujemy, by w toaletach publicznych były to modele bezdotykowe.

Ciekawą propozycją do takich łazienek są baterie umywalkowe czasowe z regulacją wypływu z linii Presstige. Otwarcie wody uzależnione jest tu od wciśnięcia przycisku znajdującego się na korpusie. Model ma fabrycznie ustawiony 15-sekundowy czas wypływu, z możliwością zmiany w zakresie 10-20 sekund. Przepływ wody wynosi około 7,0 l/min. Oprócz walorów użytkowych niewątpliwym atutem Presstige jest ich atrakcyjne wzornictwo.

W naszej aranżacji, w której połączono eleganckie odcienie szarości z ciepłą żółtą barwą, znajdują się także zawory pisuarowe Presstige z regulacją wypływu. Doskonale sprawdzą się w łazienkach budynków użyteczności publicznej. Jeden cykl spłukiwania zużywa jedynie 0,9 litra wody, a przy tym jest wyjątkowo efektywny. To najbardziej oszczędne rozwiązanie dla tego rodzaju urządzeń.

Do niezbędnych elementów wyposażenia łazienek w obiektach użyteczności publicznej należą też akcesoria. Wykorzystano tu kolekcję Grace Hotel, wyróżniającą się uniwersalnym wzornictwem. W serii znajdziemy m.in. praktyczny dozownik na mydło, półki na ręczniki, wieszaki, czy podtynkowe uchwyty na papier toaletowy.

Pomieszczenie
Przeznaczenie
Kolor

Podobne aranżacje

Praktyczny design dla każdego
Temp image
Praktyczny design dla każdego