Komfort i estetyka w łazience publicznej

Komfort i estetyka w łazience publicznej

Opis aranżacji

Jako użytkownicy łazienek publicznych chcemy, by były czyste, ale również ładne i komfortowo urządzone. Dlatego tak ważne jest wyposażenie ich w sprzęty, w których zastosowano najnowsze rozwiązania technologiczne, wyróżniające się wysokimi parametrami funkcjonalnymi. Armatura znajdująca się w takich pomieszczeniach powinna odznaczać się trwałością i wytrzymałością na rozmaite uszkodzenia. Coraz częściej oczekujemy, by w toaletach publicznych były to modele bezdotykowe.

Ciekawą propozycją do takich łazienek są baterie umywalkowe czasowe z regulacją wypływu z linii Presstige. Otwarcie wody uzależnione jest tu od wciśnięcia przycisku znajdującego się na korpusie. Model ma fabrycznie ustawiony 15-sekundowy czas wypływu, z możliwością zmiany w zakresie 10-20 sekund. Przepływ wody wynosi około 7,0 l/min. Oprócz walorów użytkowych niewątpliwym atutem Presstige jest ich atrakcyjne wzornictwo.

W naszej aranżacji, w której połączono eleganckie odcienie szarości z ciepłą żółtą barwą, znajdują się także zawory pisuarowe Presstige z regulacją wypływu. Doskonale sprawdzą się w łazienkach budynków użyteczności publicznej. Jeden cykl spłukiwania zużywa jedynie 0,9 litra wody, a przy tym jest wyjątkowo efektywny. To najbardziej oszczędne rozwiązanie dla tego rodzaju urządzeń.

Do niezbędnych elementów wyposażenia łazienek w obiektach użyteczności publicznej należą też akcesoria. Wykorzystano tu kolekcję Grace Hotel, wyróżniającą się uniwersalnym wzornictwem. W serii znajdziemy m.in. praktyczny dozownik na mydło, półki na ręczniki, wieszaki, czy podtynkowe uchwyty na papier toaletowy.

Pomieszczenie
Przeznaczenie
Kolor

Podobne aranżacje

Praktyczny design dla każdego
Praktyczny design dla każdego