Łazienka w stylu eko

Łazienka w stylu eko

Opis aranżacji

Coraz więcej uwagi przykładamy do kwestii ekologii w łazience. Tu przecież wykorzystujemy najwięcej wody. Dlatego na rynku pojawia się sporo rozwiązań, które zużywają jej zdecydowanie mniej, a przy tym są wysoce efektywne i zapewniają odpowiedni komfort mycia. Ekologiczna rewolucja dotyczy przede wszystkim armatury, ale warto poznać inne oszczędne rozwiązania łazienkowe, jak np. dwudzielne systemy spłukujące, czy bezrantowe miski toaletowe.

Nasza aranżacja to łazienka utrzymana właśnie w klimacie eko. W strefie umywalki i prysznica znalazły się bowiem oszczędne baterie z linii Vitto Black VerdeLine w wykończeniu czarny mat. Każdy z prezentowanych modeli ma możliwość zaoszczędzenia wody nawet do 50% w porównaniu do tradycyjnej baterii. Wszystko dzięki rozwiązaniom takim, jak perlator FerroAirMix, wbudowany ogranicznik przepływu oraz regulator ceramiczny. Strefę prysznica uzupełnia zestaw natryskowy Phila Black wyposażony w Auto Clean System, który zapewnia samoczynne czyszczenie dysz rączki z kamienia wapiennego.

Cała aranżacja łazienki także nawiązuje do ekologii. Jej nastrój budują charakterystyczne szałwiowe płytki. To kolor, który przynosi wyjątkowe orzeźwienie i naturalną energię. Klimat wnętrza uzupełniają drewno, biel i akcenty w czerni. Świetnie prezentują się tu masywne linie baterii Vitto Black VerdeLine w czarnym macie. W eko łazience nie może zabraknąć również roślin doniczkowych – szczególnie tych, które lubią wilgotny klimat, jak zamiokulkas czy skrzydłokwiaty.

Pomieszczenie
Przeznaczenie

Podobne aranżacje

Tropikalna kąpiel
Tropikalna kąpiel
Modułowa łazienka domowa
Modułowa łazienka domowa