Łazienka z mozaiką w stylu loft

Łazienka z mozaiką w stylu loft

Opis aranżacji

Dysponując ograniczoną przestrzenią nadal można zaprojektować funkcjonalną łazienkę, nie pozbawiając jej zarazem wrażenia przestronności. Doskonałe rezultaty pod tym względem osiągniemy projektując designerskie wnętrze inspirowane estetyką industrialną. Motywem przewodnim takiej aranżacji jest olśniewająca mozaika w stylu loft zdobiąca ścianę oraz podłogę strefy prysznicowej. Wykonano ją z płytek w różnych odcieniach szarości charakteryzujących się bogatą ornamentyką geometryczno-orientalną. Komfort mycia zapewnia elegancka naścienna bateria prysznicowa Zicco Black w kolorze czarnym, w nowoczesnym wykończeniu matowym. Towarzyszy jej funkcjonalny zestaw natryskowy  Squerto Lux Black z kwadratową deszczownią, 1-funkcyjną rączką prysznicową i praktyczną półką na kosmetyki.

Industrialny klimat podkreśla strefa wannowa, umożliwiająca relaksujące kąpiele. Duża, biała wanna z baterią wannową Zicco Black, nad którą znajdują się designerskie półki drewniane z  industrialnymi detalami, dobrze wpasowuje się w wysublimowany charakter pomieszczenia. Pod prostokątną, białą umywalką jest dopasowana do niej szafka łazienkowa wykonana z drewna o średniociemnym, naturalnym odcieniu z czarnymi elementami zawieszona na szarej ścianie oraz syfon Quadro. Nad umywalką znajduje się duże lustro w kształcie prostokąta, nietypowo zawieszone w układzie pionowym w eleganckiej, czarnej ramie.

Pomieszczenie, pomimo niewielkiego metrażu, jest niezwykle funkcjonalne. Zestawienie malowniczej mozaiki ze stylem industrialnym pozwoliło także na wykreowanie wnętrza o wyjątkowej estetyce.

Pomieszczenie
Przeznaczenie
Kolor

Podobne aranżacje

Czarny design w małej łazience
Czarny design w małej łazience