Łazienkowe wnętrze ze szczyptą oranżu

Łazienkowe wnętrze ze szczyptą oranżu

Opis aranżacji

Jest modna, funkcjonalna, wygodna. Cieszy oko domowników i wywołuje okrzyk zachwytu gości.

Projektant wykreował aranżację w pomieszczeniu o wysokim suficie. Rano wnętrze napełnia się dziennym światłem wpadającym przez duże okna o szybach z mlecznego szkła. Białe powierzchnie wzmacniają efekt rozświetlenia i przestronności.

Dominują tu motywy industrialne – betonowa podłoga, kamienne umywalki, lampy-żarówki na długich kablach, wpisane w druciane oprawy w formie figur geometrycznych.

Największą uwagę przykuwa jednak wolnostojąca wanna – w oranżu, posadowiona na nietuzinkowych, połyskujących srebrem nogach. Bez wątpienia wywołuje zaskoczenie u osoby wchodzącej po raz pierwszy do tej łazienki. Wyrazista kolorystyka wprowadza dynamikę i ożywia stylizację.

Do kompozycji wybrano podtynkowe baterie Algeo o minimalistycznej formie i chromowanej powłoce, świetnie harmonizujące z otoczeniem. Mechanizm wewnętrzny mają ukryty w ścianie. Na zewnątrz widać tylko prostokątną maskownicę z elementami sterującymi. W przypadku baterii wannowej są to: płaska wylewka o długości 19 cm, podłużna opływowa rączka natrysku punktowego, ceramiczny przełącznik wanna/natrysk oraz uchwyt. Bateria umywalkowa posiada 18-centymetrową wylewkę. W obydwu modelach zamontowano perlator napowietrzający strumień wody, dzięki czemu korzystamy z niej oszczędniej. Z armaturą korespondują wykonane ze szkła i chromu łazienkowe akcesoria z linii Grace, jak dozownik na mydło, szklanki na szczoteczki.

Niebanalnie, komfortowo, z efektem „wow!”. Czego chcieć więcej?

Pomieszczenie
Przeznaczenie
Kolor

Podobne aranżacje

Łazienkowa przestrzeń designera
Łazienkowa przestrzeń designera