Łazienkowa przestrzeń designera

Łazienkowa przestrzeń designera

Opis aranżacji

Można wykreować nowoczesną przestrzeń, która zadowoli miłośników odważnego designu, a równocześnie będzie komfortowa i wygodna? Można! Trzeba tylko znaleźć równowagę pomiędzy aranżacyjnym szaleństwem a zdrowym rozsądkiem.

W przykładowym lofcie designerskie pomysły doskonale współgrają z funkcjonalnymi rozwiązaniami. Na części ścian dominuje biała cegła o nierównych brzegach, na pozostałych powierzchniach ściennych jest beton. Nie ukrywa się tu kabli, a wszelka chropowatość i surowość to zamierzony efekt aranżacyjny. Uwagę przykuwają metalowe lampy i stelaże pod umywalkami, które przywodzą na myśl bardziej warsztat i halę fabryczną niż salon kąpielowy.

Podłogę pokryto jednak dużymi kaflami naśladującymi postarzane drewno, korespondującymi z równie „ciepłą wizualnie” obudową eliptycznej wanny. Strefa kąpieli pod oknem, z roślinami na parapecie, ze świecami, to bez wątpienia wspaniałe miejsce relaksu, nawet w tak surowym lofcie. Do wanny dobrano podtynkową baterię Algeo Square, oszczędną w formie, trwałą i funkcjonalną. Z tej samej serii są podtynkowe baterie umywalkowe.

Specjalne dodatki – miedziane krzesło, które błyszczy jakby było wykonane ze złota, albo czarno-biały plakat w grafitowej ramie – nadają kompozycji zupełnie wyjątkowego, bardzo indywidualnego rysu i świadczą o ciekawym guście gospodarzy.

Nie brakuje też pasujących do stylu aranżacji dodatków łączących estetykę i praktycyzm. To dozowniki mydła, szklanki na szczoteczki z mlecznego szkła i chromu oraz przymocowane do ściany wieszaki z serii Grace. Przestrzeń designera jest niesztampowa i wygodna.

Pomieszczenie
Przeznaczenie
Kolor

Podobne aranżacje

Wyrafinowana elegancja
Wyrafinowana elegancja
Łazienkowe wnętrze ze szczyptą oranżu
Łazienkowe wnętrze ze szczyptą oranżu
Studio kąpielowe
Studio kąpielowe