Nowoczesna kuchnia w bieli

Nowoczesna kuchnia w bieli

Opis aranżacji

Biel w wystroju domu optycznie powiększa dane pomieszczenie. Jest również często stosowana w aranżacjach minimalistycznych. W przykładowym wnętrzu światło słoneczne zostaje dodatkowo rozświetlone przez czystą biel użytą w stylizacji. Pomieszczenie jest wyjątkowo jasne: począwszy od ścian pomalowanych bardzo jasną farbą, wszystkie powierzchnie takie jak blaty i  szafki kuchenne wyróżniają się śnieżnobiałym blaskiem. Jednakże podłogę tworzą ułożone w jodełkę płytki parkietowe pomalowane na chłodny odcień szarości.

Centralnym punktem aranżacji jest bateria zlewozmywakowa Zumba Slim 2F przymocowana do szarego zlewozmywaka kuchennego Mezzo II. Bateria wyposażona jest w praktyczną, elastyczną wylewkę, regulator ceramiczny oraz dwie funkcje strumienia. Biel wylewki podkreślona jest błyszczącym chromowanym wykończeniem pozostałych części baterii. Funkcjonalnym elementem zlewozmywaka jest automatyczny korek sterowany za pomocą pokrętła.

Wnętrza utrzymane w białej kolorystyce doskonale sprawdzają się w przypadku pokoi z aneksem kuchennym. W prezentowanej aranżacji dostrzec można białą ściankę oddzielającą część kuchenną od reszty domu. Umieszczono na niej jasny blat, który perfekcyjnie sprawdzi się zarówno w roli biurka, jak i dodatkowego blatu kuchennego. Ustawiono przy nim stylowe, biało-czarne krzesła. Taki design pomieszczenia tworzy przestrzeń wielofunkcyjną: doskonałą kuchnię z kącikiem biurowym.

Pomieszczenie
Przeznaczenie
Kolor

Podobne aranżacje

Francuska klasyka
Francuska klasyka
Kuchenna przestrzeń artysty
Kuchenna przestrzeń artysty
W białej kuchni
W białej kuchni