Stylowy komfort

Stylowy komfort

Opis aranżacji

Łazienki przy sypialniach zyskują na popularności. To rozwiązanie coraz częściej można spotkać w projektach nowych domów lub mieszkań. Wymaga sporej przestrzeni, a dodatkowo konieczności wydzielenia kolejnej łazienki dla pozostałych domowników i gości. Efekt jest jednak wyjątkowy. Połączenie tych dwóch przestrzeni sprawia, że wnętrze wydaje się bardziej otwarte, większe, a czasem korzysta na lepszym dostępie do światła dziennego.  

Łazienka i sypialnia mogą tworzyć jedną całość, albo być oddzielone np. szklanymi drzwiami – jak w prezentowanej aranżacji. Każda opcja ma swoje plusy i minusy. Ściśle połączone przestrzenie umożliwią np. większą ilość czasu spędzanego razem. Oddzielone – pozwolą na większą swobodę, jeśli np. rano wstajemy o różnych porach. Ostateczny wybór rozwiązania powinien być poprzedzony dokładną analizą potrzeb.

Warto pamiętać, aby projekt wnętrza połączonych łazienki i sypialni, utrzymany był w podobnym stylu. Zbliżona kolorystyka i materiały wykończeniowe sprawią, że przestrzeń będzie spójna. Zgodne jest to z aktualnymi trendami. W naszej aranżacji dominują różne odcienie szarości współgrające z czarnymi akcentami. Całość utrzymana jest w nowoczesnym stylu. Idealnym jej uzupełnieniem jest kabina prysznicowa typu walk in z zestawem z deszczownią i baterią termostatyczną Trinity i odpływem liniowym Ora. To elementy wyposażenia, które podkreślają współczesny charakter aranżacji. Dzięki nim możemy być pewni, że kąpiel pod prysznicem będzie relaksująca i komfortowa.

Pomieszczenie
Przeznaczenie
Kolor

Podobne aranżacje

Hotelowy splendor
Temp image
Hotelowy splendor