W marynarskim stylu

W marynarskim stylu

Opis aranżacji

Biel przeplatająca się z granatem, wiszące okrągłe lustra wyglądające jak małe okienka na statku nazywane bulajami czy marynistyczne lampy wzorowane na tych, które oświetlają jego wnętrze  – to tylko kilka elementów wyróżniających łazienkę w stylu marynarskim. Pomieszczenie na zamieszczonej aranżacji nawiązuje właśnie do takiej stylistyki. Wystrój budzi skojarzenia z morskimi wyprawami, życiem na statkach i okrętach, z  ludźmi morza.

Strefę wanny i prysznica tworzy prostokątna wanna wraz z zestawem natryskowym Quadro. Towarzyszy mu bateria z serii Stratos o nowoczesnym designie i płaskim, ergonomicznym uchwycie. Aranżację dopełniają biało-granatowe pasy ściennych płytek, praktyczna, również biało-granatowa zasłonka i morskie dekoracje jak lusterko w kształcie steru i piękny biało-niebieski żaglowiec. Granatowe i niebieskie akcenty widoczne są także w strefie umywalki, którą tworzą dwie prostokątne umywalki nablatowe oraz baterie umywalkowe Stratos. Ręczniki, akcesoria do mycia i pielęgnacji czy rama obrazu i luster w tych barwach wspaniale prezentują się na tle białych płytek ściennych i ceramiki. W łazience w marynarskim stylu nie mogło zabraknąć sprzętów i detali wykonanych z drewna. Nadają jej przytulności i znakomicie komponują się z całym wystrojem. Jest zatem stylizowana szafka-stolik pod umywalkę z widocznymi przetarciami i masywnymi mosiężnymi uchwytami. Do kompletu dodano drewnianą półkę ścienną i wiklinowy kosz na bieliznę. Aranżację marynarskiej łazienki uzupełnia podłoga z drewnianych paneli z wyraźnie zaznaczonym usłojeniem.

Wnętrze, choć wystrojem nawiązuje do surowego życia na morzu, jest eleganckie, nastraja pozytywnie, przywołuje wspomnienia z dalekich podróży.

Pomieszczenie
Przeznaczenie
Kolor

Podobne aranżacje

Kąpielowy relaks na poddaszu
Kąpielowy relaks na poddaszu