baterie kuchenne , trendy , urządzanie

Sposoby na ożywienie wnętrza kuchni – porady

kuchnia z nowoczesnymi bateriami

Czy współczesna kuchnia, która zasługuje na miano eleganckiej, musi być utrzymana w jednolitej, stonowanej kolorystyce, a także emanować surowością form i powagą, jaka często kojarzona jest z luksusowym wnętrzem? Obecnie panuje moda na takie style jak industrialny czy loftowy, ale i one mogą być przełamane dodatkami w radosnych barwach, które dodadzą uroku i wprowadzą do pomieszczenia miłą atmosferę.

Kolorowe akcesoria – jak ożywić białą kuchnię?

Jak zatem nadać naszej kuchni mocniejszy, żywszy akcent nie rezygnując przy tym z ulubionej aranżacji? Po pierwsze w tej roli doskonale sprawdzą się dodatki i rozmaite użyteczne akcesoria w soczystych barwach, takie jak pojemniki, ociekacze na sztućce czy kolorowe naczynia, które świetnie skomponują się z monochromatyczną stylizacją. To prosty sposób na zmianę i co najważniejsze, kiedy znudzi się nam dana barwa, możemy bez trudu i za niewielkie pieniądze wymienić je na nowsze modele. A co z roślinnością? Wystarczy ustawiona w widocznym miejscu doniczka z aromatycznymi ziołami czy wazon z pięknymi ciętymi kwiatami a aranżacja kuchenna stanie się bardziej przyjazna i atrakcyjna wizualnie. Rośliny zawsze pozytywnie wpływają na nasze samopoczucie, uspokajają, dodają sił witalnych i znakomicie wyglądają w każdym pomieszczeniu.

Aranżacje kuchenne – jak odświeżyć wygląd kuchni odpowiednią armaturą?

Ożywić wnętrze kuchni możemy również przez zamontowanie odpowiedniej armatury do kuchni, czyli baterii zlewozmywakowej z elastyczną wylewką. Mamy do wyboru wiele możliwości – zieloną, przywodząca na myśl wiosenną trawę. Kolejną opcją jest intensywna czerwień, mocno energetyzująca i mobilizująca do działania. Zupełną przeciwnością będzie bateria niebieska, która przypomni o wakacjach spędzonych w tropikach. Nietuzinkowymi rozwiązaniami będzie również wylewka w kolorze miętowym, doskonale relaksująca oraz słoneczna, żółta, która znakomicie rozjaśnia kuchnię. Na jaką baterię się zdecydujesz? 

Estetyczne i elastyczne wylewki – jaka bateria kuchenna jest najlepsza?

Kolorowe wylewki to znak rozpoznawalny niezwykle praktycznej baterii kuchennej Zumba. Poza swoimi walorami estetycznymi wylewka wyróżnia się wyjątkową plastycznością, można ją wyginać i ustawiać w dowolne kształty, aby wygodnie dotrzeć strumieniem wody do najdalszych zakamarków zmywanych naczyń i zlewozmywaka. Posiada regulator ceramiczny, który gwarantuje jej trwałość i bezawaryjne działanie. 

 

Jeśli ponad wszystko cenimy funkcjonalność, sięgnijmy po model Zumba II lub trzecią siostrę z kolekcji – Zumbę Slim 2F. Baterie te – oprócz elastycznych wylewek – mają dwie funkcje strumienia, dla których na pewno znajdziemy odpowiednie zastosowanie w naszej strefie zmywania. 

 

Warto też zaznaczyć, że wylewki są wymienne. To oznacza, że gdy zechcemy nieco zmodyfikować wystrój pomieszczenia, możemy wraz z nim w bardzo łatwy sposób wymienić też wylewkę, która sprzedawana jest oddzielnie. Wylewki z serii Elastico pasują do różnych modeli baterii: Algeo Square, Lugio, Lugio Black, Ratio, Ratio Black, Zumba, Zumba II, natomiast seria Elastico II przeznaczona jest do baterii: Zumba, Zumba II, Zumba Slim 2F, Algeo Square, Lugio Black i Ratio Black.

 

Jak ożywić białą kuchnię? Zumba w oryginalnym odcieniu sprawi, że zmywanie będzie o wiele przyjemniejsze, a jednolite kolorystycznie, w tonacji black&white czy nawiązujące wystrojem do surowych hal produkcyjnych wnętrze nabierze ciepła i niepowtarzalnego charakteru.

Powiązane serie

ZUMBA II
ZUMBA II
ZUMBA SLIM 2F
ZUMBA SLIM 2F

Powiązane produkty

BZA43R
Bateria zlewozmywakowa z 2-funkcyjną, czerwoną, elastyczną wylewką
ZUMBA SLIM 2F
Bateria zlewozmywakowa z 2-funkcyjną, czerwoną, elastyczną wylewką
Cena: 476,01 PLN
BZA42M
Bateria zlewozmywakowa z 2-funkcyjną, miętową, elastyczną wylewką
ZUMBA II
Bateria zlewozmywakowa z 2-funkcyjną, miętową, elastyczną wylewką
Cena: 345,63 PLN

Powiązane aranżacje

Aranżacja kuchni z miętą w roli głównej
Aranżacja kuchni z miętą w roli głównej

Chcesz być na bieżąco?

Wpisz e-mail i zapisz się do newslettera

    Powiązane porady