Ciepło i prostota w kuchni

Ciepło i prostota w kuchni

Opis aranżacji

Biel zawsze będzie zachwycać. Można ją łączyć z innymi kolorami, choć świetnie czuje się też wyłącznie w swoim towarzystwie. Rozjaśnia wnętrza, optycznie je powiększa i dodaje im lekkości. Okazuje się świetną bazą, na której da się zbudować dowolny styl: od klasycznego, aż po nowoczesny.

W prezentowanej aranżacji także postawiliśmy na dominację bieli. Gładkie, białe fronty szafek oraz utrzymana w tym samym kolorze ściana nad blatem były punktem wyjścia dla kuchni w klasycznym, prostym stylu. To rozwiązanie uniwersalne, które z pewnością sprawdzi się przez lata. Tym bardziej że posiada kolejny ponadczasowy akcent. Mowa o drewnie. Drewniany jest blat, ale także detale i drobiazgi dekorujące tę przestrzeń. Jego ciepły odcień sprawia, że wnętrze staje się wyjątkowo przyjazne. Zachęca do wspólnego przyrządzania posiłków.

Skoro w kuchni dominują klasyczne rozwiązania, znajdziemy je też w prezentowanej strefie zmywania. Stalowy, głęboki zlewozmywak świetnie sprawdzi się np. podczas mycia warzyw. Towarzyszy mu bateria zlewozmywakowa ścienna Algeo. Tego typu rozwiązania są dziś stosunkowo rzadziej wykorzystywane niż jednouchwytowe modele stojące. Jednak do tak urządzonej kuchni pasują wręcz idealnie. Algeo montowana w klasyczny, naścienny sposób ma bardzo współczesną formę. Przede wszystkim jest to bateria, którą sterujemy za pomocą jednego uchwytu. Uwagę przykuwa także nowoczesna forma jej korpusu. Długa, obrotowa wylewka ułatwia natomiast codzienną pracę w kuchni. W takiej przestrzeni po prostu chce się przebywać.

Pomieszczenie
Przeznaczenie
Kolor

Podobne aranżacje

Kuchnia z widokiem
Kuchnia z widokiem
Pudrowe pastele w kuchni
Pudrowe pastele w kuchni