Czerwień w twojej kuchni

Czerwień w twojej kuchni

Opis aranżacji

Czerwień to kolor bardzo energetyczny. Dodaje wnętrzom pozytywnych wibracji, które udzielają się również ich użytkownikom. Przykładowa aranżacja kuchenna zaprojektowana została głównie przy użyciu dwóch kolorów: właśnie czerwieni oraz kontrastującej z nią bieli. Kolor biały widoczny jest na błyszczących płytkach w stylu londyńskim, którymi wyłożone są do połowy ściany pomieszczenia. Czerwień natomiast występuje na elementach wyposażenia: baterii, lodówce, okapie i kuchence.

Biała zabudowa kuchenna z blatem drewnianym imponuje swą klasyczną elegancją. W jej centrum znajduje się szary zlewozmywak dwukomorowy Mezzo II. Nad nim umieszczono stojącą baterię zlewozmywakową Zumba. Lśniące elementy chromowane wzbogacono w niej o elastyczną czerwoną wylewkę, która może być swobodnie zginana, dopasowując się w ten sposób do różnych potrzeb użytkownika. Taka konstrukcja umożliwia wielorakie zastosowanie wylewki.

Prezentowana stylizacja łączy wysoką funkcjonalność z estetycznym eklektyzmem. Designerskie czerwone sprzęty, tradycyjna zabudowa tworzą wnętrze eleganckie, lecz nie pozbawione swoistego luzu. Użyta armatura zapewnia najwyższą funkcjonalność podczas wykonywania codziennych kuchennych zadań.

Pomieszczenie
Przeznaczenie
Kolor

Podobne aranżacje

Przestronna kuchnia w industrialnym stylu
Przestronna kuchnia w industrialnym stylu
Pop-art w twojej kuchni
Pop-art w twojej kuchni