Pop-art w twojej kuchni

Pop-art w twojej kuchni

Opis aranżacji

W modnych kuchennych wnętrzach coraz częściej oprócz minimalistycznego wystroju pojawiają się luźniejsze, bardziej kolorowe stylizacje, niepozbawione jednakże elegancji i spokojnego charakteru. Wszak kolorowo nie musi znaczyć kiczowato. Idealnym komponentem takich strategii designerskich jest estetyka pop-art. W przykładowej stylizacji uwagę zwracają umieszczone na śnieżnobiałych ścianach prace A. Warhola. Idealnie wpasowują się one w radosną elegancję tego wnętrza, którego dominantą jest jasna biel. Prócz ścian znaleźć ją można również w klasycznej, białej zabudowie kuchennej wyposażonej w kamienny, biały blat. Biel zabudowy przełamana została jednak wstawkami czerwonymi.

Najbardziej wyeksponowana w aranżacji jest sekcja zlewozmywakowa utrzymana w ciemniejszej tonacji. Grafitowy zlewozmywak Mezzo II to nowoczesny, jednokomorowy zlew z syfonem, który umożliwia podłączenie do niego zmywarki bądź pralki. Jego stylistyka perfekcyjnie współgra z baterią kuchenną Lugio Black. Bateria przykuwa wzrok charakterystyczną wygiętą obrotową wylewką i eleganckim, matowym wykończeniem.

Wyznacznikiem stylu coraz częściej bywa śmiałe łączenie różnych estetycznych światów. W omawianej aranżacji elegancja bezkonfliktowo współgra z pop-artem i delikatnym minimalizmem. Takie eklektyczne podejście do wystroju czyni wnętrze atrakcyjną wizualnie przestrzenią dla każdego.

Pomieszczenie
Przeznaczenie
Kolor

Podobne aranżacje

Skandynawski styl w nowej odsłonie
Skandynawski styl w nowej odsłonie
Nowoczesna kuchnia z wyspą
Nowoczesna kuchnia z wyspą
Minimalizm w kuchni
Minimalizm w kuchni