Nowoczesna kuchnia nocą

Nowoczesna kuchnia nocą

Opis aranżacji

Nowoczesna kuchnia to synonim wygody, elegancji i ciekawych rozwiązań technologicznych. Na pewno taka właśnie jest przedstawiona na aranżacji kuchnia z efektowną wyspą - przestronna, połączona z jadalnią, z obszernym tarasowym oknem, które w dzień umożliwia odpowiednie doświetlenie pomieszczenia. Pozwala również na spożywanie posiłków na zewnątrz w otoczeniu roślin z widokiem na znajdujące w dole miasto. Wieczorem podczas kolacji we dwoje na tarasie można rozkoszować się rozgwieżdżonym niebem i zachwycającą feerią świateł dochodzącą z budynków i ulic.

We wnętrzu umieszczono dużą wyspę z imitujących granit płyt o białej barwie przełamanej szarymi wstawkami, w której centrum znalazła się strefa zmywania. Tworzy ją imponująco prezentująca się para – granitowy, półtorakomorowy zlewozmywak Mezzo II w szarym kolorze i piękna bateria Sonata z wysoką, wygiętą w łuk wylewką. Obrotowa i wyciągana wylewka zapewnia komfortowe mycie, napełnianie naczyń wodą oraz utrzymanie w czystości zlewozmywaka. Bateria jest prawdziwym przykładem nowoczesnego wzornictwa.

Wyspa posłuży również do przygotowywania, ale też i spożywania posiłków. Aby zapewnić komfort użytkownikom, umieszczono przy niej niewielkie, komponujące się z wystrojem hokery, gdy nie będą potrzebne można łatwo wsunąć je pod blat.

Warto zwrócić także uwagę na ciekawie zaaranżowaną strefę kuchenki z ciemnymi okładzinami ściennymi i pasującą do nich płytą indukcyjną, blatem oraz wiszącymi szafkami w podobnej barwie, które wspaniale wtapiają się w nocny krajobraz za oknem.

W kuchni biel łączy się z odcieniami szarości i czernią. Surowy wystrój przełamują brązowe akcenty w ciepłym brązie – zabudowa, krzesła ze skórzaną tapicerką oraz rozmaite dodatki. Szczególnie wieczorem i nocą dzięki kolorowym światłom miasta, które docierają przez okna tarasowe czuć we wnętrzu wyjątkowy klimat.

Pomieszczenie
Przeznaczenie
Kolor

Podobne aranżacje

Ekonomiczna strefa kuchenna
Ekonomiczna strefa kuchenna
Minimalizm w kuchni
Minimalizm w kuchni