Wygodne rozwiązanie i atrakcyjny efekt wizualny

Wygodne rozwiązanie i atrakcyjny efekt wizualny

Opis aranżacji

Strefa prysznica bez tradycyjnego brodzika? Tak! Zyskujemy wygodne rozwiązanie i ciekawy, nowoczesny efekt wizualny. Kabiny walk-in – czyli bez brodzika, z odpływem w podłodze – coraz częściej królują zarówno w obszernych salonach kąpielowych, jak i łazienkach o niewielkim metrażu. Są lubiane, ponieważ nie zakłócają tak cenionej przestronności i pozostają praktycznie niewidoczne.

W przykładowej aranżacji modną strefę prysznica wyznaczają duże, kwadratowe, ciemne kafle na podłodze. Skontrastowano je ze ścianami w jasnej glazurze i z przeźroczystą taflą szkła. Chromem połyskuje nowoczesna armatura o ciekawym designie. Na posadzce, tuż przy ścianie, na wąskim pasku oddzielającym płytki podłogowe od ściennych zamontowano odpływ liniowy Super slim pro. Wykonany ze stali nierdzewnej, wizualnie zlewa się z posadzką. Podczas kąpieli ma się wrażenie, że woda znika w podłodze. Z zewnątrz nie widać żadnych kratek ściekowych, pod stopami ma się zupełnie gładką powierzchnię. Przepustowość tego modelu odpływu wynosi 48 litrów na minutę. Kołnierz hydroizolacyjny uszczelnia konstrukcję, a tym samym zabezpiecza pomieszczenie przed zalaniem. Syfon zintegrowany z otworem rewizyjnym oraz korek rewizyjny zapewniający łatwy dostęp do syfonu sprawiają, że czyszczenie czy serwisowanie urządzenia jest łatwe i wygodne.

Współczesny dom coraz częściej jest pełen nowatorskich rozwiązań i zaawansowanych technologii. Zapewniają one komfort użytkownikom, będąc jednocześnie interesującym elementem designerskim.

Pomieszczenie
Przeznaczenie
Kolor

Podobne aranżacje

Praktyczny design dla każdego
Praktyczny design dla każdego
Naturalny minimalizm
Naturalny minimalizm