Przytulna łazienka

Przytulna łazienka

Opis aranżacji

Nowoczesna, funkcjonalna i przytulna – tak można scharakteryzować przedstawioną na aranżacji łazienkę. Dominującą barwą we wnętrzu jest biel, widać ją na ścianach, posadzce, grzejniku i obudowie wanny. Świetnie korespondują  z nią czarne dodatki – półka, regał i akcesoria łazienkowe. Prostotę wnętrza podkreśla duże prostokątne lustro ścienne pozbawione ramy, które równocześnie optycznie je powiększa. Uwagę przyciąga geometryczna forma wyposażenia, oprócz lustra ma ją niewielka umywalka i wanna. Geometria widoczna jest także na płytkach w stylu londyńskim, którymi wyłożono ścianę i obudowano wannę.

Wnętrze jest nieduże, dlatego dla wygody użytkownika połączono w nim strefę wanny i prysznica, którą od reszty pomieszczenia oddziela chroniąca przed zachlapaniem wodą ścianka z transparentnego szkła. Funkcjonalną ozdobą łazienki jest armatura – bateria umywalkowa Algeo o opływowym kształcie i miękkiej linii wzorniczej oraz idealnie komponujący się z nią zestaw -  deszczownia z natryskiem i baterią wannową Algeo. Zapewniają wygodę podczas mycia, są do tego eleganckie i świetnie wpisują się w nowoczesny charakter łazienki.

Co nadaje pomieszczeniu przytulności? Przede wszystkim piękna, żółta kolorystyka płytek w strefie wannowo-prysznicowej. W połączeniu z bielą rozjaśnia wnętrze, ale i przełamuje jego nieco surowy wystrój. Kojarzy się ze słońcem,  dojrzałym zbożem, wakacjami, relaksem. Aby podkreślić ciepły klimat łazienki, projektant zadbał też o praktyczne detale z naturalnych materiałów. Są nimi drewniana półka na akcesoria do pielęgnacji umieszczona na wannie, wygodne krzesło i wiklinowe kosze do przechowywania rozmaitych niezbędnych w każdej łazience drobiazgów. Nawet szare ręczniki posiadają słoneczne wstawki. W tak zaprojektowanym wnętrzu można wspaniale wypocząć.

Pomieszczenie
Przeznaczenie
Kolor

Podobne aranżacje

Tropikalna kąpiel
Tropikalna kąpiel
Pastelowy komfort
Pastelowy komfort
Relaks w turkusie
Relaks w turkusie