Relaks w turkusie

Relaks w turkusie

Opis aranżacji

Wypoczynek nad morzem mieniącym się różnymi odcieniami turkusu i błękitu jest na pewno jednym z najlepszych sposobów na regenerację i relaks. Barwy te uspokajają, budzą pozytywne skojarzenia i doskonale pasują do łazienki. W przedstawionej aranżacji błyszczące, turkusowe płytki nieprzypadkowo znalazły się w strefie wanny i prysznica. Ich kolor kojarzy się z wodą i morską roślinnością. Turkusowa jest nie tylko ściana, ale też obudowa wanny. Umiejscowienie wanny pod dużym oknem sprawia, że kąpiący może podziwiać zieleń otaczającą dom. Idealnie zaplanowana przestrzeń umożliwia wytchnienie po ciężkim dniu, dostarcza wspaniałych doznań estetycznych i świetnie działa na zmysły.

Komfort w strefie zapewnia elegancki zestaw Fiesta z deszczownią o okrągłej formie,  natryskiem i baterią wannową. Pozwala on zarówno na orzeźwiający prysznic, jak również na aromatyczną kąpiel w wannie. Dla wygody użytkownika umieszczono także ściankę z transparentnego szkła, która zapobiega zachlapaniu wodą łazienki oraz nadaje wyjątkowego uroku strefie prysznicowo-wannowej.
Doskonałym tłem dla turkusowych akcentów są ściana i płytki podłogowe w kształcie plastra miodu w kolorze szarym, podobnie jak wykonana z kamienia umywalka nablatowa i niewielkie stołki łazienkowe. Industrialny charakter aranżacji podkreślają wiszące minimalistyczne lampy i lustro o ciekawej formie przypominającej kroplę wody. Wnętrze uzupełniają także detale drewniane takie jak blat, rama obrazu czy siedziska stołków. Ocieplają one pomieszczenie, ale przede wszystkim przełamują nieco surowy wystrój strefy umywalki.
Relaksująca kąpiel w turkusowej łazience z pewnością będzie należała do najprzyjemniejszych momentów dnia.

Pomieszczenie
Przeznaczenie
Kolor

Podobne aranżacje

Tropikalna kąpiel
Tropikalna kąpiel
Pastelowy komfort
Pastelowy komfort
Łazienka w marynistycznym klimacie
Łazienka w marynistycznym klimacie
Przytulna łazienka
Przytulna łazienka