W komfortowym apartamencie

W komfortowym apartamencie

Opis aranżacji

Jak zaaranżować bardzo wysokie wnętrza? Ciekawą propozycją jest antresola. Starannie zaprojektowana, stanie się oryginalną ozdobą pomieszczenia i zwiększy jego funkcjonalność, pozwalając optymalnie wykorzystać przestrzeń.

Na półpiętrze można stworzyć sypialnię (jak w przykładowej stylizacji), domowe biuro czy biblioteczkę. Coraz chętniej stosuje się modną koncepcję open space, preferującą otwarte przestrzenie, które sprzyjają integracji. Dolna część apartamentu to doskonałe miejsce na kuchnię otwartą na salon.

Duża, surowa powierzchnia zachęciła projektanta, by urządzić ją z posmakiem industrialnym. Jak na nurt przemysłowy przystało, paleta kolorów została ograniczona do bieli, czerni i szarości, ocieplonych jasnym drewnem podłogi i stołu. Wzrok przyciąga czarna lodówka. Zlewozmywak i bateria niemal wtapiają się w tło grafitowych, połyskujących płytek i zabudowy meblowej. Bateria zwraca jednak uwagę interesującym „technicznym” designem. To model Libretto z wyciąganą wylewką w czarnym kolorze – elastyczną, o funkcji obrotowej. Bateria ma wygodny przełącznik strumienia napowietrzonego i natrysku. Wyposażona jest też w regulator ceramiczny.

Nieco futurystyczny klimat wprowadza oryginalna lampa-pająk z czarnymi kablami tworzącymi swego rodzaju wzór na białej ścianie. Jest na wysokości antresoli, współgra z czarną balustradą i schodami prowadzącymi na półpiętro. A stamtąd… jest okazja spojrzeć na kuchenną aranżację z nieco innej perspektywy.

Pomieszczenie
Przeznaczenie
Kolor

Podobne aranżacje

Aranżacja kuchni w stylu loft
Aranżacja kuchni w stylu loft
Nowoczesna kuchnia nocą
Nowoczesna kuchnia nocą
Design & make it
Design & make it