Design & make it

Design & make it

Opis aranżacji

Kuchnia to miejsce, w którym spędzamy sporo czasu. Musi być więc wygodna i funkcjonalna, ale ma też cieszyć oko ciekawym designem i zachęcać do działania.

Nowoczesne kuchnie są zwykle otwarte, jak w przykładowej aranżacji, której ważnym punktem jest wyspa ulokowana na granicy dwóch stref – dziennej i kuchennej. To nie tylko centrum życia kulinarnego, ale i towarzyskiego. Blat z jasnego drewna, harmonizujący z meblami salonowymi, pełni funkcję barową. Można usiąść na wysokich krzesłach, wypić poranną kawę, zjeść śniadanie, porozmawiać. Nieco niżej położony jest drugi, ciemniejszy blat. To strefa robocza, w której przygotowuje się posiłki i gotuje. Strefę zmywania tworzy grafitowy zlewozmywak Mezzo II, jednokomorowy, wpuszczany w blat, wyposażony w ociekacz. Towarzyszy mu bateria kuchenna Zumba. Model ten zwraca uwagę swym designem. Korpus połyskuje chromem, natomiast wylewka jest czarna i giętka – można ją wyginać w dowolne kształty, regulować jej zasięg i wysokość, dostosowując do rodzaju i wielkości zmywanych naczyń. Elastyczność wylewki bez wątpienia ułatwia wykonywanie kuchennych czynności i czyni te zadania przyjemniejszymi.

Przestronne pomieszczenie o wysokim suficie ma ściany pomalowane na biało, kontrastuje z nimi ciemniejsza podłoga. Biel dobrze odbija światło wpadające przez liczne okna. Wnętrze wydaje się dzięki temu większe niż jest w rzeczywistości. Nad oknami umieszczono delikatne sztukaterie w formie łuków. Atrakcyjna wizualnie i nowoczesna aranżacja zachęca do korzystania z jej licznych walorów i ogromnego potencjału.

Pomieszczenie
Przeznaczenie
Kolor

Podobne aranżacje

Przestronna kuchnia w industrialnym stylu
Przestronna kuchnia w industrialnym stylu
Kuchnia z widokiem
Kuchnia z widokiem
Drewniane akcenty w białej kuchni
Drewniane akcenty w białej kuchni
Industrial w ciepłej odsłonie
Industrial w ciepłej odsłonie