baterie łazienkowe , oszczędzanie wody , prysznic , urządzanie

Jak oszczędzać wodę w domu?

Dziś niemal każdy z nas przyznaje, że wodę należy i warto oszczędzać, i to nie tylko ze względów ekologicznych. Ograniczenie jej zużycia sprawia również, że obniżają się nasze domowe wydatki. Jeśli zatem chcemy zadbać o środowisko naturalne, podążać za stylem eko i zmniejszyć koszty utrzymania, poszukajmy najlepszych i zarazem niezwykle prostych sposobów. Od czego więc powinniśmy zacząć?

Zmiana codziennych nawyków

W domu warto zacząć od zmiany codziennych nawyków. Zakręcajmy wodę podczas mycia zębów i golenia. Zamieńmy kąpiel w wannie na ekonomiczny prysznic, czy też zrezygnujmy z mycia naczyń pod bieżącą wodą i zamiast tego spłukujmy je oszczędnym strumieniem. Wszystkie te z pozoru prozaiczne czynności, regularnie powtarzane pozwolą nam w realny sposób zadbać o środowisko naturalne, spowodują, że każdego dnia będziemy bardziej eko i być może zainspirujemy również naszych najbliższych nowym stylem życia.

Baterie oszczędzające wodę Ferro

Ekologiczne baterie i natryski

Oprócz zmiany codziennych nawyków możemy też zainwestować w dobrej jakości, nowoczesną armaturę łazienkową i kuchenną taką jak baterie i natryski z ekologicznej serii VerdeLine marki Ferro. Znajdziemy w niej przede wszystkim urządzenia do kompleksowego wyposażenia łazienek, a więc baterie o różnym przeznaczeniu: umywalkowe, bidetowe, natryskowe, rączki natryskowe oraz zestawy natryskowe. W serii są także baterie zlewozmywakowe, dzięki którym będziemy ekologiczni również w kuchni.

Baterie i natryski wyposażone zostały w innowacyjne komponenty, które napowietrzają, kontrolują wypływ i umożliwiają regulację temperatury wody, co sprzyja jej oszczędzaniu. Będą to więc napowietrzający perlator Ferro Air Mix, czy system napowietrzający AIR-In System, który pozwala na użycie mniejszego natężenia wody.

Baterie i natryski z systemem VerdeLine to nie tylko ograniczenie zużycia wody i domowych wydatków. Technologia VerdeLine, która pomaga oszczędzać wodę w łazience i kuchni, równocześnie gwarantuje nam pełny komfort podczas użytkowania tych urządzeń. Produkty  odznaczają się również atrakcyjnym wzornictwem. W serii znajdziemy kilka nowocześnie prezentujących się kolekcji baterii: Alba VerdeLine, Tiga VerdeLine, Vitto VerdeLine i Vitto Black VerdeLine a także eleganckie natryski Amigo VerdeLine i Amiga VerdeLine. Zróżnicowana oferta i piękny design sprawią, że bez trudu dobierzemy odpowiednie modele do naszej łazienki i kuchni świetnie komponujące ze stylistyką tych pomieszczeń.

Powiązane serie

ALBA VERDELINE
ALBA VERDELINE
VITTO VERDELINE
VITTO VERDELINE

Powiązane produkty

Eco wybór
NP26VL
Zestaw natryskowy z deszczownią
AMIGO VERDELINE
Zestaw natryskowy z deszczownią
Cena: 563,34 zł
Eco wybór
NP25VL
Zestaw natryskowy z deszczownią
AMIGA VERDELINE
Zestaw natryskowy z deszczownią
Cena: 563,34 zł

Powiązane aranżacje

Eko strefa łazienkowa
Eko strefa łazienkowa
Łazienka w stylu eko
Łazienka w stylu eko

Chcesz być na bieżąco?

Wpisz e-mail i zapisz się do newslettera

    Powiązane porady