baterie kuchenne , montaż , urządzanie

Jak zamontować wylewkę Elastico?

Kiedyś niezwykle wygodne baterie zlewozmywakowe ze sprężynującą wylewką montowano głównie w kuchniach profesjonalnych kucharzy. Dziś może mieć je każdy. Do tego bez problemu wybierzesz dowolny kolor wylewki i z łatwością samodzielnie ją zamontujesz.

Montaż elastycznej wylewki do baterii

Gdy już wybierzemy odpowiednią wylewkę Elastico, bez trudu samodzielnie ją zamontujemy. Potrzebujemy tylko klucza imbusowego 3 mm. Odkręcamy nim najpierw śrubę w korpusie baterii. Jak wyjąć wylewkę z baterii? To niezwykle proste –  wysuń ją do góry. W jej miejsce wstawiamy nową wylewkę, uważając, by otwór na plastikowym pierścieniu wylewki pokrywał się z tym w korpusie. Przykręcamy wylewkę kluczem imbusowym do momentu, aż poczujemy opór. Następnie wykręcamy śrubę o pół obrotu. Na koniec sprawdzamy, czy wszystko dobrze działa i czy połączenie jest szczelne. Wymiana wylewki elastycznej przy baterii kuchennej FERRO to naprawdę prosta czynność.

Montaż elastycznej wylewki do baterii Elastico

Zalety użytkowe wylewki elastycznej Elastico do baterii

Bateria elastyczna Elastico to nie tylko prosta w montażu wylewka do baterii, ale również model, który posiada wiele zalet. Sprawdź, co zyskasz wybierając ten produkt!

Swoboda pracy przy zlewozmywaku

Elastyczna wylewka zapewnia swobodę pracy przy zlewozmywaku i w jego otoczeniu. Jesteśmy w stanie wygiąć ją w dowolny kształt, regulować jej zasięg i wysokość. Mamy zdecydowanie większe możliwości manewrowania nią podczas codziennych prac w strefie zmywania, niż to jest w przypadku tradycyjnej, sztywnej wylewki.

Łatwe dotarcie do trudno dostępnych miejsc

Bez problemu dotrzemy strumieniem wody do najdalszych zakamarków zmywanych naczyń, nawet tych o bardzo nietypowym kształcie i rozmiarze. Strumień będzie padał standardowo na środek komory, ale też w każdej chwili z łatwością skierujemy go w inne części zlewozmywaka, a nawet poza zlew. W przypadku modelu Elastico zasięg uregulujemy w zakresie od 15 do 35 cm, a wysokość od 28 do 44 cm.

Elastyczna wylewka do baterii

Elastico pasuje do różnych baterii z kolekcji FERRO

Co istotne, jest to produkt elastyczny w całym znaczeniu tego słowa. Harmonijnie współpracuje z różnymi kolekcjami stojących baterii zlewozmywakowych. Elastico pasuje do baterii kuchennych z linii: Algeo Square, Lugio, Lugio Black, Ratio, Ratio Black, Zumba, Zumba II.

Atrakcyjna kolorystyka wylewki

Wylewkę można elastycznie wkomponować w styl aranżacji, dobrać do odcieni dodatków kuchennych itd. Dostępna jest w ośmiu atrakcyjnych kolorach: czarnym, cytrynowym, zielonym, srebrnym, białym, czerwonym, niebieskim i beżowym. Dzięki oryginalnej barwie możemy, w zależności od potrzeby, dopełnić aranżację kuchni albo dodać jej nowego wyrazu. Pamiętaj, że dzięki prostej wymianie wylewki do baterii kuchennej bez trudu zamontujesz nowy model, jeśli stwierdzisz, że przyszedł czas odświeżyć wygląd Twojej kuchni!

Powiązane serie

ELASTICO
ELASTICO
ELASTICO II
ELASTICO II

Powiązane produkty

W100W-B
Wylewka do baterii zlewozmywakowej
ELASTICO
Wylewka do baterii zlewozmywakowej
Cena: 102,71 PLN
W100B-B
Wylewka do baterii zlewozmywakowej
ELASTICO
Wylewka do baterii zlewozmywakowej
Cena: 102,71 PLN

Powiązane aranżacje

Energia zielonej kuchni
Energia zielonej kuchni
Na południu Grecji
Na południu Grecji

Chcesz być na bieżąco?

Wpisz e-mail i zapisz się do newslettera

    Powiązane porady